Ražotājs: Linksys
Modelis: E2500V4-EU
EAN: 0745883785933
Linksys E2500V4. Wi-Fi josla: Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standarts: Wi-Fi 4 (802.11n), WLAN datu pārraides ātrums (maks.): 300 Mbit/s. Ethernet LAN saskarnes tips: Ātrais Ethernet, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 300 Mbit/s, Tīkla standarts: IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u. Produkta veids: Galda rūteris, Produkta krāsa: Melns, LED indikatori: LAN, Jauda, WLAN, WPS. Antenas forma: Ārējs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
anni.si |
Usmerjevalnik (router) Linksys E2500V4-EU | €41.59 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Ātrais Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 300 Mbit/s |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi josla | Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN datu pārraides ātrums (maks.) | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Antena | |
| Antenas forma | Ārējs |
| Antenu daudzums | 2 |
| WAN savienojums | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kartes slots | |
| 3G/4G USB modema saderība | |
| Dizains | |
| Produkta veids | Galda rūteris |
| Produkta krāsa | Melns |
| Indukcijas gaisma | |
| LED indikatori | LAN, Jauda, WLAN, WPS |
| Drošība | |
| Vecākvadība | |
| Mobilā tīkla savienojamība | |
| 4G | |
| 3G | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB pieslēgvieta | |
| Atmiņas kartes slots (i) | |
| DC ieejas ligzda | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |