Ražotājs: NETGEAR
Modelis: NBK752-100EUS
EAN: 0606449154085
NETGEAR NBK752. WAN savienojuma veids: RJ-45. Wi-Fi josla: Trīskāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standarts: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN datu pārraides ātrums (maks.): 2400 Mbit/s. Ethernet LAN saskarnes tips: Tīkls Gigabit Ethernet, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s, Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X). Mobilā tīkla paaudze: 5G, 4G standarti: LTE, SIM kartes veids: NanoSIM. Drošības algoritma atbalstīts: 128-bit AES
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
NETGEAR Orbi 5G NBK752 - Wifi-systeem | €1311.26 |
|
hiq24.de |
Netgear Orbi NBK752 5G WiFi 6 Mesh-System | Router | €1399.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi josla | Trīskāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN datu pārraides ātrums (maks.) | 2400 Mbit/s |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN datu pārraides ātrums (pirmā josla) | 600 Mbit/s |
| WLAN datu pārraides ātrums (otrā josla) | 1200 Mbit/s |
| WLAN datu pārraides ātrums (trešā josla) | 2400 Mbit/s |
| Modulācija | 1024-QAM |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Līdzstrāvas |
| Izejas spriegums | 12 V |
| Izejas strāva | 3,5 A |
| Ārējais jaudas adapteris | |
| Antena | |
| Antenas forma | Iekšējs |
| Antenu daudzums | 6 |
| WAN savienojums | |
| Ethernet WAN | |
| SIM kartes slots | |
| WAN savienojuma veids | RJ-45 |
| Dizains | |
| Produkta veids | Galda rūteris |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Indukcijas gaisma | |
| Īpašības | |
| Iebūvētais procesors | |
| Procesora takts frekvence | 1400 MHz |
| Multikodola tips | 4 |
| Iekšējā atmiņa | 1024 MB |
| Zibatmiņa | 512 MB |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 128-bit AES |
| Mobilā tīkla savienojamība | |
| Mobilā tīkla paaudze | 5G |
| 4G | |
| 5G | |
| 4G standarti | LTE |
| SIM kartes veids | NanoSIM |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 2 |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | LAN (RJ-45) |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 246 mm |
| Augstums | 86 mm |
| Dziļums | 196 mm |
| Svars | 2,11 kg |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Vadības īpašības | |
| MU-MIMO tehnoloģija | |