Ražotājs: NETGEAR
Modelis: R6400-100PES
EAN: 0606449108699
NETGEAR R6400. Wi-Fi josla: Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standarts: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN datu pārraides ātrums (maks.): 1300 Mbit/s. Ethernet LAN saskarnes tips: Tīkls Gigabit Ethernet, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s, Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X). Mobilā tīkla paaudze: 4G. Drošības algoritma atbalstīts: WPA, WPA2-PSK, WPS. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi josla | Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN datu pārraides ātrums (maks.) | 1300 Mbit/s |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Antena | |
| Antenas forma | Ārējs |
| Antenu daudzums | 3 |
| WAN savienojums | |
| Ethernet WAN | |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | WPA, WPA2-PSK, WPS |
| Firewall | |
| Pakešu stāvokļa pārbaude (SPI) | |
| DoS uzbrukumu novēršana | |
| Tīkla adrešu translēšana (NAT) | |
| Papildus informācija | |
| Mobilā tīkla pieslēgums | |
| USB versija | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Joslas platums (otrais) | 5 GHz |
| Joslas platums (pirmais) | 2,4 GHz |
| Frekvences josla | 2.4 & 5 GHz |
| USB pieslēgvietu skaits | 2 |
| xDSL connection | |
| Statņa montāža | |
| WLAN atbalstāmie datu pārraides ātrumi | 450,1300 Mbit/s |
| Īpašības | |
| Iekšējā atmiņa | 256 MB |
| Zibatmiņa | 128 MB |
| Programmaparatūra atjauninājama | |
| Mobilā tīkla savienojamība | |
| Mobilā tīkla paaudze | 4G |
| 4G | |
| 3G | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB pieslēgvieta | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| DC ieejas ligzda | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | LAN (RJ-45) |
| AC adaperis komplektā | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Vadības īpašības | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Atiestates poga | |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 198,5 mm |
| Svars | 430 g |
| Platums | 191 mm |
| Augstums | 65 mm |
| Sertifikāti | |
| Digital Living Network Alliance (DLNA) sertifikācija | |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |