Ražotājs: NETGEAR
Modelis: RBKE963B-100EUS
EAN: 0606449159097
NETGEAR RBKE963B. Wi-Fi standarts: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN datu pārraides ātrums (maks.): 10800 Mbit/s, Wi-Fi standartu: 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E.... Ethernet LAN saskarnes tips: 10 Gigabit Ethernet, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000,2500,10000 Mbit/s, Tīkla standarts: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11i, IEEE 802.11n. Drošības algoritma atbalstīts: 128-bit AES, WPA-PSK. Produkta veids: Galda rūteris, Produkta krāsa: Melns. Pievienoti kabeļi: LAN (RJ-45)
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
NETGEAR ORBI RBKE963B | €2070.72 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN saskarnes tips | 10 Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000,2500,10000 Mbit/s |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11i, IEEE 802.11n |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN datu pārraides ātrums (maks.) | 10800 Mbit/s |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax), Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Modulācija | 1024-QAM |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Līdzstrāvas |
| Izejas spriegums | 19 V |
| Izejas strāva | 3,16 A |
| Ārējais jaudas adapteris | |
| Antena | |
| Antenas forma | Iekšējs |
| Antenu daudzums | 12 |
| WAN savienojums | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kartes slots | |
| 3G/4G USB modema saderība | |
| Dizains | |
| Produkta veids | Galda rūteris |
| Produkta krāsa | Melns |
| Īpašības | |
| Iebūvētais procesors | |
| Procesora takts frekvence | 2200 MHz |
| Multikodola tips | 4 |
| Darbojas ar Google Assistant | |
| Darbojas ar Amazon Alexa | |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 128-bit AES, WPA-PSK |
| Piekļuve kā viesim | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB pieslēgvieta | |
| DC ieejas ligzda | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | LAN (RJ-45) |
| AC adaperis komplektā | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Vadības īpašības | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| MU-MIMO tehnoloģija | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iekļauto produktu skaits | 3 pcs |