Ražotājs: QNAP
Modelis: QMIRO-201W-US
EAN: 0885022020256
QNAP QMiro-201W. WAN savienojuma veids: RJ-45. Wi-Fi josla: Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standarts: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN datu pārraides ātrums (maks.): 1733 Mbit/s. Ethernet LAN saskarnes tips: Tīkls Gigabit Ethernet, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s, Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X). Produkta veids: Galda rūteris, Produkta krāsa: Zils. Pievienoti kabeļi: LAN (RJ-45)
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Slodzes līdzsvarošanas sistēma | |
| VPN tuneļu daudzums | 30 |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi josla | Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN datu pārraides ātrums (maks.) | 1733 Mbit/s |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN datu pārraides ātrums (pirmā josla) | 400 Mbit/s |
| WLAN datu pārraides ātrums (otrā josla) | 1733 Mbit/s |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | AC |
| Izejas spriegums | 12 V |
| Enerģija patēriņš | 24 W |
| Antena | |
| Antenas forma | Iekšējs |
| Antenas sasniedzmības līmenis (max) | 6 dBi |
| Antenu daudzums | 4 |
| WAN savienojums | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kartes slots | |
| 3G/4G USB modema saderība | |
| WAN savienojuma veids | RJ-45 |
| Dizains | |
| Produkta veids | Galda rūteris |
| Produkta krāsa | Zils |
| Indukcijas gaisma | |
| Īpašības | |
| Iebūvētais procesors | |
| Procesora ražotājs | Qualcomm |
| Procesora modelis | Qualcomm Atheros IPQ4019 |
| Procesora arhitektūra | ARM Cortex A7 |
| Procesora takts frekvence | 716,8 MHz |
| Multikodola tips | 4 |
| Iekšējā atmiņa | 512 MB |
| Zibatmiņa | 4096 MB |
| Sertifikācija | JATE / CE / FCC / BSMI / NCC / IC / SRRC / VCCI / RCM |
| Drošība | |
| Piekļuve kā viesim | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 2 |
| USB pieslēgvieta | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Atmiņas kartes slots (i) | |
| DC ieejas ligzda | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | LAN (RJ-45) |
| AC adaperis komplektā | |
| Ātrās instalācijas gids | |
| Protokli | |
| DHCP klients | |
| DHCP serveris | |
| Vadības īpašības | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Atiestates poga | |
| Intelligent Mesh tehnoloģija | |
| WPS poga | |
| MU-MIMO tehnoloģija | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 68 mm |
| Dziļums | 100 mm |
| Svars | 440 g |
| Augstums | 175,5 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 1,11 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |