Ražotājs: TP-Link
Modelis: ARCHER A9
EAN: 0845973084257
TP-Link AC1900. WAN savienojuma veids: RJ-45. Wi-Fi josla: Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standarts: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN datu pārraides ātrums (maks.): 1300 Mbit/s. Ethernet LAN saskarnes tips: Tīkls Gigabit Ethernet, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s, Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X). Drošības algoritma atbalstīts: 64-bit WEP, 128-bit WEP, SSID, WDS, WMM, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK. Maršutēšanas protokols: IP, Atbalstāmie tīkla protokoli: IPv4, IPv6
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Dinamiskais DNS (DDNS) | |
| Statiskais maršruts | |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi josla | Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN datu pārraides ātrums (maks.) | 1300 Mbit/s |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | AC |
| Izejas spriegums | 12 V |
| Izejas strāva | 1,5 A |
| Antena | |
| Antenas forma | Iekšējā un ārējā |
| Antenu daudzums | 4 |
| Pārraides jauda | 23 decibeli uz milivatu |
| WAN savienojums | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kartes slots | |
| WAN savienojuma veids | RJ-45 |
| Dizains | |
| Produkta veids | Galda rūteris |
| Produkta krāsa | Melns |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 64-bit WEP, 128-bit WEP, SSID, WDS, WMM, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Firewall | |
| Piekļuve kā viesim | |
| DoS uzbrukumu novēršana | |
| DMZ atbalsts | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 5 |
| USB pieslēgvieta | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Atmiņas kartes slots (i) | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | LAN (RJ-45) |
| AC adaperis komplektā | |
| Ātrās instalācijas gids | |
| Protokli | |
| DHCP klients | |
| DHCP serveris | |
| Universal Plug and Play (UPnP) | |
| Maršutēšanas protokols | IP |
| Atbalstāmie tīkla protokoli | IPv4, IPv6 |
| Vadības īpašības | |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Atiestates poga | |
| WPS poga | |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 160,6 mm |
| Platums | 243 mm |
| Augstums | 32,5 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Sistēmas prasības | |
| Pārlūkprogrammas atbalstīts | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0, or other |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Īpašības | |
| Sertifikācija | FCC, RoHS, RCM |