Ražotājs: TP-Link
Modelis: ARCHER A8
EAN: 0845973089641
TP-Link Archer A8 bezvadu rūteris ir ideāls risinājums mājas vai biroja tīkla izveidei. Ar savienojumu gigabitu Ethernet, divkāršas frekvenču joslas Wi-Fi un 1900 Mbit/s datu pārraidi ar jaunāko Wi-Fi 5 (802.11ac) standartu, šis rūteris nodrošina augsta līmeņa bezvadu tīkla veidošanu. Ar uzstādītu 1200 MHz procesoru un iebūvētu procesoru, TP-Link Archer A8 ir piemērots arī intensīvāku tīkla uzdevumu veikšanai, piemēram, straumēšanai un spēlēm. Augstas drošības nodrošināšanai ir atbalstīti dažādi drošības algoritmi, piemēram, WEP, WPA, WPA-Enterprise, WPA2 un WPA2-Enterprise. Rūteris ir kompakts un viegls, savukārt tā RoHS sertifikāts pierāda tā ilgtspēju. TP-Link Archer A8 ir vēlams izvēlēties tiem, kas vēlas stabilu un uzlabotu bezvadu tīklu.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Belaidis maršrutizatorius TP-LINK 1900 Mbps maršrutizatorius 1 WAN 4x10 / 100 / 1000M Antenų skaičius 3 ARCHERA8 | €44.11 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Portu pāradresācija | |
| Porta nostrāde | |
| Dinamiskais DNS (DDNS) | |
| Viesu tīklu skaits (2,4 GHz) | 1 |
| Viesu tīklu skaits (5 GHz) | 1 |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi josla | Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN datu pārraides ātrums (maks.) | 1900 Mbit/s |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN datu pārraides ātrums (pirmā josla) | 600 Mbit/s |
| WLAN datu pārraides ātrums (otrā josla) | 1300 Mbit/s |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Līdzstrāvas |
| Antena | |
| Antenas forma | Ārējs |
| Antenu daudzums | 3 |
| WAN savienojums | |
| Ethernet WAN | |
| WAN savienojuma veids | RJ-45 |
| Dizains | |
| Produkta veids | Portatīvais rūteris |
| Produkta krāsa | Melns |
| Īpašības | |
| Iebūvētais procesors | |
| Procesora takts frekvence | 1200 MHz |
| Multikodola tips | 1 |
| Sertifikācija | FCC, CE |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | WEP, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise |
| Firewall | |
| piekļuves vadības saraksts (ACL) | |
| Filtrēšana | |
| MAC adreses filtrēšana | |
| IP adreses filtrēšana | |
| URL filtrēšana | |
| DMZ atbalsts | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 4 |
| Protokli | |
| DHCP klients | |
| DHCP serveris | |
| Universal Plug and Play (UPnP) | |
| Vadības īpašības | |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Atiestates poga | |
| WPS poga | |
| MU-MIMO tehnoloģija | |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 160,6 mm |
| Platums | 243 mm |
| Augstums | 32,5 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |