Ražotājs: TP-Link
Modelis: ARCHER AIR R5
EAN: 4895252500653
TP-Link Archer Air R5. WAN savienojuma veids: RJ-45. Wi-Fi josla: Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standarts: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN datu pārraides ātrums (maks.): 2976 Mbit/s. Ethernet LAN saskarnes tips: Tīkls Gigabit Ethernet, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s. Drošības algoritma atbalstīts: WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WPA3. Atbalstāmie tīkla protokoli: IPv4, IPv6
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
TP-Link Archer Air R5 - draadloze router | €149.06 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Viesu tīklu skaits (2,4 GHz) | 1 |
| Viesu tīklu skaits (5 GHz) | 1 |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi josla | Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN datu pārraides ātrums (maks.) | 2976 Mbit/s |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN datu pārraides ātrums (pirmā josla) | 574 Mbit/s |
| WLAN datu pārraides ātrums (otrā josla) | 2402 Mbit/s |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | USB |
| Antena | |
| Antenas forma | Iekšējs |
| WAN savienojums | |
| Ethernet WAN | Jā |
| DSL WAN | Nē |
| SIM kartes slots | Nē |
| 3G/4G USB modema saderība | Nē |
| WAN savienojuma veids | RJ-45 |
| Dizains | |
| Produkta veids | Galda rūteris |
| Produkta krāsa | Balts |
| Pie sienas piestiprināms | Jā |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WPA3 |
| Piekļuve kā viesim | Jā |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| USB uzlādešanas ports | Jā |
| Protokli | |
| DHCP serveris | Jā |
| Atbalstāmie tīkla protokoli | IPv4, IPv6 |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | Jā |
| Vadības īpašības | |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | Jā |
| Atiestates poga | Jā |
| WPS poga | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 10,8 mm |
| Platums | 148 mm |
| Augstums | 210 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 60 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Īpašības | |
| Sertifikācija | FCC, CE, RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Kaste |