Ražotājs: TP-Link
Modelis: ARCHER AX50
EAN: 6935364089252
TP-Link Archer AX50. WAN savienojuma veids: RJ-45. Wi-Fi josla: Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standarts: Wi-Fi 6 (802.11ax), WLAN datu pārraides ātrums (maks.): 2402 Mbit/s. Ethernet LAN saskarnes tips: Tīkls Gigabit Ethernet, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s, Tīkla standarts: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n. Drošības algoritma atbalstīts: WEP, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise. Atbalstāmie tīkla protokoli: IPv4, IPv6
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.funtech.si |
TP-LINK Archer AX50 AX3000 Dual Band Gigabit Wi-Fi 6 brezžični usmerjevalnik | €70.80 |
|
anni.si |
Usmerjevalnik (router) TP-LINK Archer AX50 AX3000 | €73.92 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Porta nostrāde | Jā |
| Portu pāradresācija | Jā |
| Dinamiskais DNS (DDNS) | Jā |
| Viesu tīklu skaits (2,4 GHz) | 1 |
| Viesu tīklu skaits (5 GHz) | 1 |
| Iebūvēts FTP serveris | Jā |
| Mediju serveris | Jā |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi josla | Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN datu pārraides ātrums (maks.) | 2402 Mbit/s |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| WLAN datu pārraides ātrums (pirmā josla) | 574 Mbit/s |
| WLAN datu pārraides ātrums (otrā josla) | 2402 Mbit/s |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Līdzstrāvas |
| Izejas spriegums | 12 V |
| Izejas strāva | 2 A |
| Antena | |
| Antenas forma | Ārējs |
| Antenu daudzums | 4 |
| Pārraides jauda | CE: <20dBm(2.4 GHz), <23dBm(5.15 GHz~5.35 GHz); <30dBm(5.47 GHz~5.725 GHz); FCC:<30dBm(2.4 GHz & 5.15 GHz~5.825 GHz) decibeli uz milivatu |
| WAN savienojums | |
| Ethernet WAN | Jā |
| DSL WAN | Nē |
| SIM kartes slots | Nē |
| 3G/4G USB modema saderība | Nē |
| WAN savienojuma veids | RJ-45 |
| Dizains | |
| Produkta veids | Galda rūteris |
| Produkta krāsa | Melns |
| LED indikatori | LAN, Jauda, Status, WAN |
| Integrēts on/off slēdzis | Jā |
| Īpašības | |
| Iebūvētais procesors | Jā |
| Multikodola tips | 2 |
| Programmaparatūra atjauninājama | Jā |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | WEP, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise |
| Firewall | Jā |
| Piekļuve kā viesim | Jā |
| Plānota piekļuve | Jā |
| Filtrēšana | Jā |
| URL filtrēšana | Jā |
| DMZ atbalsts | Jā |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB pieslēgvieta | Jā |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| Atmiņas kartes slots (i) | Nē |
| DC ieejas ligzda | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | LAN (RJ-45) |
| AC adaperis komplektā | Jā |
| Ātrās instalācijas gids | Jā |
| Protokli | |
| DHCP klients | Jā |
| DHCP serveris | Jā |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Jā |
| Atbalstāmie tīkla protokoli | IPv4, IPv6 |
| Vadības īpašības | |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | Jā |
| Atiestates poga | Jā |
| WPS poga | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 260,2 mm |
| Augstums | 38,6 mm |
| Dziļums | 135 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | Federālā komunikāciju komisija |
| Ilgtspējas atbilstība | Jā |
| Sistēmas prasības | |
| Pārlūkprogrammas atbalstīts | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 98SE, Windows NT, Windows XP |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | Jā |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Jā |
| Mac saderība | Jā |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 330 mm |
| Iepakojuma dziļums | 240 mm |
| Iepakojuma augstums | 73 mm |
| Iepakojuma svars | 870 g |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |