Ražotājs: TP-Link
Modelis: ARCHER C20 V2
EAN: 6935364097448
TP-Link Archer C20. Wi-Fi josla: Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standarts: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN datu pārraides ātrums (maks.): 433 Mbit/s. Ethernet LAN saskarnes tips: Ātrais Ethernet, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100 Mbit/s, Tīkla standarts: IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n. Mobilā tīkla paaudze: 4G. Drošības algoritma atbalstīts: 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK. Antenas tips: Ārējs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Ātrais Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100 Mbit/s |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| VPN atbalsts | PPTP, L2TP, IPSec |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi josla | Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN datu pārraides ātrums (maks.) | 433 Mbit/s |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN datu pārraides ātrums (pirmā josla) | 300 Mbit/s |
| WLAN datu pārraides ātrums (otrā josla) | 433 Mbit/s |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Līdzstrāvas |
| Izejas spriegums | 12 V |
| Izejas strāva | 1 A |
| Antena | |
| Antenas tips | Ārējs |
| Antenu daudzums | 2 |
| Noņemama(s) antena(s) | |
| WAN savienojums | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kartes slots | |
| 3G/4G USB modema saderība | |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Firewall | |
| Pieslēgvietā bāzēta tīkla piekļuves vadība (PNAC) | |
| DoS uzbrukumu novēršana | |
| Filtrēšana | |
| MAC adreses filtrēšana | |
| DMZ atbalsts | |
| Mobilā tīkla savienojamība | |
| Mobilā tīkla paaudze | 4G |
| 4G | |
| 3G | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 5 |
| USB pieslēgvieta | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| DC ieejas ligzda | |
| Dizains | |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Protokli | |
| Universal Plug and Play (UPnP) | |
| Vadības īpašības | |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Atiestates poga | |
| WPS poga | |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 144 mm |
| Platums | 230 mm |
| Augstums | 35 mm |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Mac saderība | |
| Īpašības | |
| Sertifikācija | CE, FCC, RoHS |