Ražotājs: TP-Link
Modelis: ARCHER C5400X V1
EAN: 6935364081454
TP-Link Archer C5400X. WAN savienojuma veids: RJ-45. Wi-Fi josla: Trīskāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standarts: Wi-Fi 5 (802.11ac), WLAN datu pārraides ātrums (maks.): 2167 Mbit/s. Ethernet LAN saskarnes tips: Tīkls Gigabit Ethernet, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s, Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X). Drošības algoritma atbalstīts: 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK. Atbalstāmie tīkla protokoli: IPv4, IPv6
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, IEEE 802.3ab |
| Portu pāradresācija | |
| Dinamiskais DNS (DDNS) | |
| Viesu tīklu skaits (5 GHz) | 2 |
| Viesu tīklu skaits (2,4 GHz) | 1 |
| USB kopīgošana | |
| Bezvadu sadales sistēmas (WDS) tilts | |
| Samba (krātuve) atbalsts | |
| Iebūvēts FTP serveris | |
| Mediju serveris | |
| Uztvērēja jutīgums | 5GHz: 11a 6Mbps: -94dBm, 11a 54Mbps: -76dBm 11ac VHT20_MCS0: -96dBm, 11ac VHT20_MCS11: -64dBm 11ac VHT40_MCS0: -93dBm, 11ac VHT40_MCS11: -61dBm 11ac VHT80_MCS0: -89dBm, 11ac VHT80_MCS11: -58dBm, 2.4GHz: 11g 6Mbps: -97dBm, 11g 54Mbps: -79dBm 11n HT20_MCS0: -98dBm, 11n HT20_MCS7: -77dBm 11ac VHT20_MCS11: -66dBm, 11n HT40_MCS0: -95dBm 11n HT40_MCS7: -75dBm, 11ac VHT40_MCS11: -64dBm |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi josla | Trīskāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN datu pārraides ātrums (maks.) | 2167 Mbit/s |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN datu pārraides ātrums (pirmā josla) | 2167 Mbit/s |
| WLAN datu pārraides ātrums (otrā josla) | 2167 Mbit/s |
| WLAN datu pārraides ātrums (trešā josla) | 1000 Mbit/s |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Līdzstrāvas |
| Izejas spriegums | 12 V |
| Izejas strāva | 5 A |
| Antena | |
| Antenas forma | Ārējs |
| Antenu daudzums | 8 |
| Noņemama(s) antena(s) | |
| Pārraides jauda | 20 decibeli uz milivatu |
| WAN savienojums | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kartes slots | |
| 3G/4G USB modema saderība | |
| WAN savienojuma veids | RJ-45 |
| Dizains | |
| Produkta veids | Galda rūteris |
| Produkta krāsa | Melns, Sarkans |
| Pie sienas piestiprināms | |
| LED indikatori | Jauda |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Īpašības | |
| Iebūvētais procesors | |
| Procesora takts frekvence | 1800 MHz |
| Multikodola tips | 4 |
| Programmaparatūra atjauninājama | |
| Sertifikācija | FCC, CE, DFS, VCCI, JRF, JPA, RoHS |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Firewall | |
| Piekļuve kā viesim | |
| piekļuves vadības saraksts (ACL) | |
| Pakešu stāvokļa pārbaude (SPI) | |
| Vecākvadība | |
| DMZ atbalsts | |
| Tīkla adrešu translēšana (NAT) | |
| Mobilā tīkla savienojamība | |
| 4G | |
| 3G | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 8 |
| USB pieslēgvieta | |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 2 |
| Atmiņas kartes slots (i) | |
| DC ieejas ligzda | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | LAN (RJ-45) |
| AC adaperis komplektā | |
| Ātrās instalācijas gids | |
| Vadības īpašības | |
| Tīkla bāzēts menedžments | |
| Wi-Fi multimediji (WMM)/(WME) | |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Atiestates poga | |
| WPS poga | |
| Protokli | |
| DHCP klients | |
| DHCP serveris | |
| Atbalstāmie tīkla protokoli | IPv4, IPv6 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 240,5 mm |
| Platums | 240,5 mm |
| Augstums | 55,3 mm |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 98SE, Windows NT, Windows Vista, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | macOS |
| Mac saderība | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 365 mm |
| Iepakojuma dziļums | 290 mm |
| Iepakojuma augstums | 120 mm |
| Iepakojuma svars | 2,69 kg |