Ražotājs: TP-Link
Modelis: ARCHER C9
EAN: 0460145000233
TP-Link Archer C9. Wi-Fi josla: Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz), Wi-Fi standarts: Wi-Fi 5 (802.11ac), Wi-Fi standartu: 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n). Ethernet LAN saskarnes tips: Tīkls Gigabit Ethernet, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s, Kabeļa likšanas tehnoloģija: 10/100/1000Base-T(X). Drošības algoritma atbalstīts: 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK. Produkta krāsa: Balts. Antenas forma: Ārējs
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100/1000Base-T(X) |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi josla | Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, Wi-Fi 5 (802.11ac), 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Antena | |
| Antenas forma | Ārējs |
| Antenu daudzums | 3 |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 128-bit WEP, 64-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Filtrēšana | |
| MAC adreses filtrēšana | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| LED indikatori | |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 5 |
| USB pieslēgvieta | |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) A tipa pieslēgvietu skaits | 1 |
| DC ieejas ligzda | |
| Iepakojuma saturs | |
| AC adaperis komplektā | |
| Manuāls | |
| Papildus informācija | |
| WLAN atbalstāmie datu pārraides ātrumi | 600,1300 Mbit/s |
| Frekvences diapazons | 2,4 - 5 GHz |
| Statņa montāža | |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Joslas platums (otrais) | 2,4 GHz |
| Joslas platums (pirmais) | 5 GHz |
| Frekvences josla | 2.4 & 5 GHz |
| USB pieslēgvietu skaits | 2 |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 164 mm |
| Platums | 216 mm |
| Augstums | 30 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |
| Īpašības | |
| Sertifikācija | CE, FCC, RoHS |