Ražotājs: TP-Link
Modelis: ARCHER MR200 V4
EAN: 6935364092757
TP-Link AC750 Wireless Dual Band 4G LTE Router ir augstas veiktspējas bezvadu rūteris, kas ir paredzēts mājas vai mazā biznesa interneta tīklu izveidei. Šis rūteris piedāvā vairākus Wi-Fi standartus, tai skaitā 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) un Wi-Fi 5 (802.11ac), nodrošinot bezproblēmu savienojumu jūsu ierīcēm. Tas darbojas gan uz divkāršās frekvenču joslas (2,4 GHz / 5 GHz), gan ar maksimālo WLAN datu pārraides ātrumu līdz pat 733 Mbit/s.
TP-Link AC750 Wireless Dual Band 4G LTE Router darbojas IPv4 un IPv6 protokolos un atbalsta DHCP klienta un servera un Universal Plug and Play (UPnP) protokolus. Tas arī atbalsta gan Ethernet LAN un Wi-Fi savienojumus ar Fast Ethernet saskarnes tipu un Ethernet LAN datu pārraides ātrumiem līdz 10/100 Mbit/s.
Drošība ir prioritāte, un šis rūteris deklarē savas drošības algoritmu atbalstu, piemēram, 64-bit un 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2 un WPA2-PSK. Tas arī piedāvā iezīmes, piemēram, MAC adreses filtrēšanu, DMZ atbalstu, IP adreses filtrēšanu un DoS uzbrukumu novēršanu, nodrošinot, ka jūsu tīkls paliek aizsargāts pret nevēlamām iebrukšanām.
TP-Link AC750 Wireless Dual Band 4G LTE Router piedāvā VPN atbalstu PPTP VPN, IPSec VPN un OpenVPN, 10 VPN tuneļus, portu pāradresāciju, dinamisko DNS (DDNS), LED indikatorus LAN, Jauda, WAN un WLAN, noņemamas ārējas antenas un saderību ar 3G/4G USB modemiem.
Šis rūteris ir viegli uzstādāms ar pārlūkprogrammu atbalstu Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0 un Safari 4.0. Tas arī atbalsta visus galvenos operētājsistēmas, ieskaitot Windows, macOS un Linux.
Kopumā TP-Link AC750 Wireless Dual Band 4G LTE Router ir augstas veiktspējas rūteris ar drošības iezīmēm, padarot to par ideālu izvēli mājai un mazajam biznesam. Tā izcilā ātruma un savienojamības iespējas nodrošina efektīvu datu pārsūtīšanu, bet tā drošība palīdz garantēt drošu un aizsargātu tīklu.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | Jā |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Ātrais Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100 Mbit/s |
| Kabeļa likšanas tehnoloģija | 10/100Base-T(X) |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Portu pāradresācija | Jā |
| Dinamiskais DNS (DDNS) | Jā |
| VPN tuneļu daudzums | 10 |
| VPN Passthrough | Jā |
| VPN atbalsts | PPTP VPN, IPSec VPN, OpenVPN |
| Uztvērēja jutīgums | 5GHz: 11a 54M: -74dBm 11ac HT20: -67dBm 11ac HT40: -64dBm 11ac HT80: -60dBm 11n HT20: -71dBm 11n HT40: -70dBm 2.4G: 11g 54M: -73dBm 11n HT20: -73dBm 11n HT40: -67dBm |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi josla | Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN datu pārraides ātrums (maks.) | 733 Mbit/s |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN datu pārraides ātrums (pirmā josla) | 300 Mbit/s |
| WLAN datu pārraides ātrums (otrā josla) | 433 Mbit/s |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Līdzstrāvas |
| Izejas spriegums | 12 V |
| Izejas strāva | 1 A |
| Antena | |
| Antenas forma | Ārējs |
| Antenu daudzums | 2 |
| Noņemama(s) antena(s) | Jā |
| WAN savienojums | |
| Ethernet WAN | Jā |
| DSL WAN | Nē |
| SIM kartes slots | Jā |
| 3G/4G USB modema saderība | Jā |
| WAN savienojuma veids | RJ-45 |
| Dizains | |
| Produkta veids | Galda rūteris |
| Produkta krāsa | Melns |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Pie sienas piestiprināms | Jā |
| Indukcijas gaisma | Jā |
| LED indikatori | LAN, Jauda, WAN, WLAN |
| Integrēts on/off slēdzis | Jā |
| Īpašības | |
| Iebūvētais procesors | Jā |
| Plug and Play | Jā |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK |
| Firewall | Jā |
| Piekļuve kā viesim | Jā |
| Pakešu stāvokļa pārbaude (SPI) | Jā |
| DoS uzbrukumu novēršana | Jā |
| Filtrēšana | Jā |
| MAC adreses filtrēšana | Jā |
| IP adreses filtrēšana | Jā |
| URL filtrēšana | Jā |
| DMZ atbalsts | Jā |
| Mobilā tīkla savienojamība | |
| Mobilā tīkla paaudze | 4G |
| 3G | Jā |
| 4G | Jā |
| 3G standarti | DC-HSPA+, HSPA, HSPA+, UMTS |
| 4G standarti | LTE |
| Atbalstītās UMTS joslas | 900,2100 MHz |
| Atbalsta 4G joslas | 800,900,1800,1900,2100,2300,2500,2600 MHz |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB pieslēgvieta | Nē |
| Atmiņas kartes slots (i) | Nē |
| DC ieejas ligzda | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | LAN (RJ-45) |
| AC adaperis komplektā | Jā |
| Ātrās instalācijas gids | Jā |
| Ātrās startēšanas gids | Jā |
| Vadības īpašības | |
| Tīkla bāzēts menedžments | Jā |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | Jā |
| Atiestates poga | Jā |
| Protokli | |
| DHCP klients | Jā |
| DHCP serveris | Jā |
| Universal Plug and Play (UPnP) | Jā |
| Atbalstāmie tīkla protokoli | IPv4, IPv6 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Sistēmas prasības | |
| Pārlūkprogrammas atbalstīts | Internet Explorer 11, Firefox 12.0, Chrome 20.0, Safari 4.0 |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 98SE, Windows NT, Windows Vista, Windows XP |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | Jā |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | macOS |
| Mac saderība | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 174 mm |
| Dziļums | 124,5 mm |
| Augstums | 33,5 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 307 mm |
| Iepakojuma dziļums | 223 mm |
| Iepakojuma augstums | 70 mm |
| Iepakojuma svars | 670 g |