Ražotājs: TP-Link
Modelis: MR500
TP-Link Archer MR500 ir bezvadu rūteris, kas piegādā augstas ātruma interneta savienojumu. Rūteris strādā divkāršās frekvenču joslās - 2,4 GHz un 5 GHz, nodrošinot maksimālo Wi-Fi datu pārraides ātrumu līdz 867 Mbit/s. Rūterim ir Gigabit Ethernet saskarne, kas atbalsta IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g un IEEE 802.11n tīkla standartus. Šis rūteris arī atbalsta 4G un 3G mobilo tīklu, ar DC-HSPA+, HSPA, UMTS un LTE-FDD standartiem. Tā WAN pieslēguma veids ir RJ-45 un tas atbalsta DHCP klientu un serveri, nodrošinot vieglu uzstādīšanu. Rūteris piedāvā VPN servera funkcionalitāti ar PPTP VPN un OpenVPN. Rūterim ir drošības funkcijas, kas atbalsta 64-bitu WEP, 128-bitu WEP, WPA, WPA-Enterprise, WPA2 un WPA2-Enterprise drošības algoritmus. Tāpat arī DMZ, URL filtrēšana un plānota piekļuve ir pieejama rūtera labākai tīkla vadībai un kontrolei. Rūteris atbalsta IPv4 un IPv6 protokolus, universālo spraudni (UPnP) un QoS atbalstu ar Wi-Fi Multimedia (WMM)/(WME). Rūterim ir divi noņemami ārēji stieņi, kas nodrošina labāku diapazonu un pārklājumu. Šis galda rūteris ir iepakots ar ātro uzstādīšanas pandu, LAN (RJ-45) kabeļiem un AC adapteri. Tas ir saderīgs ar Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 98SE, Windows NT, Windows Vista, Windows XP, kā arī ar Mac un Linux operētājsistēmām. TP-Link Archer MR500 ir uzticams un vērstilīgs bezvadu rūteris, kas piedāvā daudzas funkcijas un iespējas optimālai interneta savienojamībai un vadībai.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Tīkla standarts | IEEE 802.11a, IEEE 802.11ac, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n |
| Kabeļa standarts | Cat6 |
| Portu pāradresācija | |
| Viesu tīklu skaits (2,4 GHz) | 1 |
| Viesu tīklu skaits (5 GHz) | 1 |
| Bezvadu radio | |
| VPN serveris | PPTP VPN, OpenVPN |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi josla | Divkāršā frekvenču josla (2.4 GHz / 5 GHz) |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| WLAN datu pārraides ātrums (maks.) | 867 Mbit/s |
| Wi-Fi standartu | 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Līdzstrāvas |
| Antena | |
| Antenas forma | Ārējs |
| Antenu daudzums | 2 |
| Noņemama(s) antena(s) | |
| WAN savienojums | |
| Ethernet WAN | |
| DSL WAN | |
| SIM kartes slots | |
| 3G/4G USB modema saderība | |
| WAN savienojuma veids | RJ-45 |
| Dizains | |
| Produkta veids | Galda rūteris |
| Produkta krāsa | Melns |
| Iebūvēta displeja | |
| Drošība | |
| Drošības algoritma atbalstīts | 64-bit WEP, 128-bit WEP, WPA, WPA-Enterprise, WPA2, WPA2-Enterprise |
| Plānota piekļuve | |
| URL filtrēšana | |
| DMZ atbalsts | |
| Mobilā tīkla savienojamība | |
| Mobilā tīkla paaudze | 4G |
| 4G | |
| 3G | |
| 5G | |
| Dual SIM atbalsts | |
| 3G standarti | DC-HSPA+, HSPA, UMTS |
| 4G standarti | LTE-FDD |
| Atbalstītie GSM tīkli | 850,900,2100 MHz |
| SIM kartes veids | NanoSIM |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB pieslēgvieta | |
| DC ieejas ligzda | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | LAN (RJ-45) |
| AC adaperis komplektā | |
| Antena iekļauta | |
| Ātrās instalācijas gids | |
| Protokli | |
| DHCP klients | |
| DHCP serveris | |
| Universal Plug and Play (UPnP) | |
| Vadības protokoli | IPv4, IPv6 |
| Īpašības | |
| Plug and Play | |
| Programmaparatūra atjauninājama | |
| Sertifikācija | CE, RoHS |
| Vadības īpašības | |
| Wi-Fi multimediji (WMM)/(WME) | |
| Quality of Service (QoS) atbalsts | |
| Bezvadu tīkla statistika | |
| MU-MIMO tehnoloģija | |
| Svars&dimensijas | |
| Dziļums | 141 mm |
| Platums | 202 mm |
| Augstums | 33,6 mm |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | 5 - 90 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Sistēmas prasības | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 2000, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows 98SE, Windows NT, Windows Vista, Windows XP |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | |