Ražotājs: Zyxel
Modelis: LTE7480-M804-EUZNV1F
EAN: 4718937610846
Zyxel LTE7480-M804. Wi-Fi josla: Viena frekvenču josla (2.4 GHz), Wi-Fi standarts: Wi-Fi 4 (802.11n), WLAN datu pārraides ātrums (maks.): 300 Mbit/s. Ethernet LAN saskarnes tips: Tīkls Gigabit Ethernet, Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums: 10,100,1000 Mbit/s, Tīkla standarts: IEEE 802.2, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u. Mobilā tīkla paaudze: 4G. Produkta krāsa: Balts, LED indikatori: LTE, Status, WLAN. Pievienoti kabeļi: AC, LAN (RJ-45)
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
Zyxel LTE7480-M804 wireless router Gigabit Ethernet Single-band (2.4 GHz) 4G White | €187.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tīklošana | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN saskarnes tips | Tīkls Gigabit Ethernet |
| Ethernet LAN datu pārsūtīšanas ātrums | 10,100,1000 Mbit/s |
| Tīkla standarts | IEEE 802.2, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3af, IEEE 802.3at, IEEE 802.3u |
| Portu pāradresācija | |
| Porta nostrāde | |
| Dinamiskais DNS (DDNS) | |
| VPN Passthrough | |
| Bezvadu LAN īpašības | |
| Wi-Fi josla | Viena frekvenču josla (2.4 GHz) |
| Wi-Fi standarts | Wi-Fi 4 (802.11n) |
| WLAN datu pārraides ātrums (maks.) | 300 Mbit/s |
| Wi-Fi standartu | 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n) |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | PoE |
| Power over Ethernet (PoE) | |
| Antena | |
| Antenas forma | Iekšējs |
| Antenas sasniedzmības līmenis (max) | 7 dBi |
| WAN savienojums | |
| SIM kartes slots | |
| 3G/4G USB modema saderība | |
| Drošība | |
| Firewall | |
| DoS uzbrukumu novēršana | |
| MAC adreses filtrēšana | |
| IP adreses filtrēšana | |
| URL filtrēšana | |
| Tīkla adrešu translēšana (NAT) | |
| Mobilā tīkla savienojamība | |
| Mobilā tīkla paaudze | 4G |
| 3G | |
| 4G | |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| LED indikatori | LTE, Status, WLAN |
| Savienojamība | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB pieslēgvieta | |
| Iepakojuma saturs | |
| Pievienoti kabeļi | AC, LAN (RJ-45) |
| Garantijas karte | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Protokli | |
| DHCP serveris | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 1,1 kg |
| Dziļums | 255 mm |
| Platums | 254 mm |
| Augstums | 59 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85176990 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 60 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 70 °C |
| Vadības īpašības | |
| Atiestates poga | |
| Īpašības | |
| Sertifikācija | CE, WEEE |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |