Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| Materiāls | Stikls, Plastmasa |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Tips | Rāmis vienai fotogrāfijai |
| Attēli kadrā | 1 |
| Attēla izmērs | 7 x 10 cm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 100 mm |
| Augstums | 150 mm |
| Bezel (slīpās daļas) platums | 2 cm |
| Bezel (slīpās daļas) augstums | 1,5 cm |