Ražotājs: Ariete
Modelis: 00C058303AR0
EAN: 8003705119369
Ariete 0583/03. Trauka tilpums: 1,5 L, Kontroles tips: Rotējošs. Tips: Galdvirsmas blenderis, Produkta krāsa: Bēšs. Blendera trauka materiāls: Stikls, Asmeņu materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 1000 W, Jaudas avots: AC. Platums: 185 mm, Dziļums: 215 mm, Augstums: 405 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Ariete Vintage Glasbecher (creme) | €71.50 |
|
www.ox.ee |
Ariete Vintage glass mug, blender (cream) | €75.00 |
|
eltek.lv |
Blender kielichowy Ariete 583/03 Vintage | €77.63 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Galdvirsmas blenderis |
| Noņemams trauks | |
| Produkta krāsa | Bēšs |
| Neslīdoša pamatne | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1000 W |
| Jaudas avots | AC |
| Darbības rādītāji | |
| Trauka tilpums | 1,5 L |
| Ātrumu skaits | 4 |
| Kontroles tips | Rotējošs |
| Impulsa funkcija | |
| Ledus smalcināšana | |
| Materiāls | |
| Blendera trauka materiāls | Stikls |
| Asmeņu materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 185 mm |
| Dziļums | 215 mm |
| Augstums | 405 mm |
| Svars | 3,75 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Nerūsējošā tērauda asmeņi iekļauti | |
| Tehniskās detaļas | |
| Vienības apjoms | 4000 cm³ |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 4 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |