Ražotājs: Beko
Modelis: 8910803200
EAN: 8690842430411
Beko HBA81762BX. Trauka tilpums: 0,7 L, Ātruma kontroles veids: Solis, Kontroles tips: Svira. Tips: Gatavošanas blenderis, Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds. Blendera trauka materiāls: Stikls, Asmeņu materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 750 W, Jaudas avots: AC. Platums: 60 mm, Dziļums: 60 mm, Augstums: 400 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Gatavošanas blenderis |
| Noņemams trauks | |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Noņemama asmeņa vienība | |
| Naža sadaļu skaits | 4 |
| Ergonomisks rokturis | |
| Ergonomisks dizains | |
| Viegli tīrāms | |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 750 W |
| Jaudas avots | AC |
| Darbības rādītāji | |
| Trauka tilpums | 0,7 L |
| Ātrumu skaits | 12 |
| Ātruma kontroles veids | Solis |
| Kontroles tips | Svira |
| Ledus smalcināšana | |
| Turbo | |
| Krūze | |
| Krūzes kapacitāte | 0,7 L |
| Materiāls | |
| Blendera trauka materiāls | Stikls |
| Asmeņu materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 60 mm |
| Dziļums | 60 mm |
| Augstums | 400 mm |
| Svars | 1,6 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 260 mm |
| Iepakojuma dziļums | 220 mm |
| Iepakojuma augstums | 240 mm |
| Iepakojuma svars | 2 kg |