Ražotājs: Bosch
Modelis: MS61B6150
EAN: 4242005309986
Bosch ErgoMixx MS61B6150. Trauka tilpums: 0,6 L, Kontroles tips: Pogas, Kapājamā naža trauka tilpums: 0,5 L. Tips: Iegremdējams blenderis, Produkta krāsa: Antracīts, Melns, Auklas garums: 1,4 m. Apvalka materiāls: Plastmasa, Nerūsējošs tērauds, Asmeņu materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 1000 W, Jaudas avots: AC, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V. Platums: 393 mm, Dziļums: 55 mm, Augstums: 62 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Iegremdējams blenderis |
| Produkta krāsa | Antracīts, Melns |
| Auklas garums | 1,4 m |
| Mīksts rokturis | |
| Ergonomisks rokturis | |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1000 W |
| Jaudas avots | AC |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Darbības rādītāji | |
| Trauka tilpums | 0,6 L |
| Ātrumu skaits | 12 |
| Kontroles tips | Pogas |
| Impulsa funkcija | |
| Ledus smalcināšana | |
| Turbo | |
| Kapājamais nazis | |
| Kapājamā naža trauka tilpums | 0,5 L |
| Aizslēgšana | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 393 mm |
| Dziļums | 55 mm |
| Augstums | 62 mm |
| Svars | 1,4 kg |
| Materiāls | |
| Apvalka materiāls | Plastmasa, Nerūsējošs tērauds |
| Asmeņu materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Iepakojuma saturs | |
| Nerūsējošā tērauda asmeņi iekļauti | |
| Asmeņu skaits | 4 |
| Mērkrūze | |
| Maisīšanas kauss ar aizvaru | |
| Putojamais | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 410 mm |
| Iepakojuma dziļums | 130 mm |
| Iepakojuma augstums | 200 mm |
| Iepakojuma svars | 1,7 kg |