Ražotājs: Bosch
Modelis: MMB6172SN
EAN: 4242005375318
Bosch MMB6172SN. Trauka tilpums: 1,5 L, Rotācijas ātrums (max): 30000 RPM. Tips: Galdvirsmas blenderis, Produkta krāsa: Melns, Nerūsējošs tērauds. Blendera trauka materiāls: Stikls. Jauda: 1200 W, Jaudas avots: AC, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220-240 V
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.alternate.es |
Bosch MMB6172SN blenderis 1,5 L Galdvirsmas blenderis 1200 W Melns, Nerūsējošs tērauds | €92.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Galdvirsmas blenderis |
| Produkta krāsa | Melns, Nerūsējošs tērauds |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1200 W |
| Jaudas avots | AC |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220-240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Darbības rādītāji | |
| Trauka tilpums | 1,5 L |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Rotācijas ātrums (max) | 30000 RPM |
| Impulsa funkcija | |
| Materiāls | |
| Blendera trauka materiāls | Stikls |