Ražotājs: Bosch
Modelis: MMBH6P6BDE
EAN: 4242002997544
Bosch MMBH6P6BDE. Trauka tilpums: 2 L, Rotācijas ātrums (max): 45000 RPM, Ātruma kontroles veids: Bezpakāpju. Tips: Mikseris ar statīvu, Produkta krāsa: Melns, Auklas garums: 1,2 m. Apvalka materiāls: Plastmasa, Asmeņu materiāls: Nerūsējošs tērauds, Krūkas materiāls: Tritāns. Jauda: 1600 W, Jaudas avots: AC, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220-240 V. Platums: 200 mm, Dziļums: 225 mm, Augstums: 500 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Blenderi Bosch MMBH6P6BDE - OReol.eu | €226.00 |
|
eltek.lv |
Blender kielichowy Bosch VitaBoost MMBH6P6B | €238.21 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Mikseris ar statīvu |
| Produkta krāsa | Melns |
| Auklas garums | 1,2 m |
| Noņemams nazis | Nē |
| Neslīdoša pamatne | |
| Mērīšanas ierīce | |
| Viegli tīrāms | |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1600 W |
| Jaudas avots | AC |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220-240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Darbības rādītāji | |
| Trauka tilpums | 2 L |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Rotācijas ātrums (max) | 45000 RPM |
| Ātruma kontroles veids | Bezpakāpju |
| Kontroles tips | Pogas, Rotējošs, Slīpums |
| Impulsa funkcija | |
| Ledus smalcināšana | |
| Turbo | |
| Krūze | |
| Krūzes kapacitāte | 2 L |
| Ieprogrammēto iestatījumu skaits | 6 |
| Trokšņu līmenis | 89 dB |
| Pārlādes aizsardzība | |
| Mainīgais ātrums | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 200 mm |
| Dziļums | 225 mm |
| Augstums | 500 mm |
| Svars | 4,7 kg |
| Materiāls | |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Asmeņu materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Krūkas materiāls | Tritāns |
| Iepakojuma saturs | |
| Nerūsējošā tērauda asmeņi iekļauti | |
| Iekļauta piesta | |
| Recepšu grāmata | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 325 mm |
| Iepakojuma dziļums | 245 mm |
| Iepakojuma augstums | 44 mm |
| Iepakojuma svars | 6,3 kg |