Ražotājs: Bosch
Modelis: MMBM401W
EAN: 4242002934549
Bosch MMBM401W. Trauka tilpums: 0,5 L, Rotācijas ātrums (max): 21000 RPM, Ātruma kontroles veids: Solis. Tips: Galdvirsmas blenderis, Sertifikācija: CE. Asmeņu materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 350 W, Jaudas avots: AC, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 230 V. Svars: 1,35 kg
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Galdvirsmas blenderis |
| Noņemams trauks | |
| Viegli tīrāms | |
| Sertifikācija | CE |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 350 W |
| Jaudas avots | AC |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 230 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Darbības rādītāji | |
| Trauka tilpums | 0,5 L |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Rotācijas ātrums (max) | 21000 RPM |
| Ātruma kontroles veids | Solis |
| Kontroles tips | Pogas |
| Mainīgais ātrums | |
| Materiāls | |
| Asmeņu materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Iepakojuma saturs | |
| Nerūsējošā tērauda asmeņi iekļauti | |
| Tehniskās detaļas | |
| Nesatur | Bisfenols A (BPA) |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 1,35 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 1,7 kg |