Ražotājs: Bosch
Modelis: MMBV622M
EAN: 4242005129348
Bosch MMBV622M blenderis ir lielisks palīgs virtuvē, lai apmierinātu jūsu blendešanas vajadzības. Ar 1,5 litru bļodu tilpumu un 1,5 litru kapājamā naža tilpumu jūs varat pagatavot lielus daudzumus ēdienu un dzērienu vienlaicīgi. Blenderis ir aprīkots ar impulsa funkciju, kas ļauj sasniegt perfektu konsistenci jūsu receptēm. Turklāt tas lieliski sasmalcina ledus, ideāli piemērots kokteilu, smūtiju un citu aukstu dzērienu gatavošanai.
Blenderis ir aprīkots ar spēcīgu 1000 vatu motoru, tas darbojas no tīkla, kuram jābūt ar ievades spriegumu 220-240 v. Kontroles tips ir poga un rotējošās peles, lai varētu kontrolēt maisīšanas ātrumu ar vieglumu. Blenderim ir arī iespēja regulēt ātrumu pēc vēlēšanās. Turbo funkcija ļauj maisīt sastāvdaļas vēl ātrāk, vienas poga spiediena dēļ.
Blenderis ir elegantā, melnā un nerūsējošā tērauda finišā, kas tam piešķir sofistikētu izskatu. Korpusa materiāls ir alumīnijs, tāpēc blenderis ir izturīgs un noturīgs. Asmeņu materiāls ir nerūsējošais tērauds, kas garantē saglabāt ilgstošu asmeņu asumu.
Blenderis nav liels, tā augstums ir 438 mm, platums - 191 mm un dziļums - 195 mm. Bļode ir noņemama un visas blendera daļas un piederumi ir piemēroti mazgāšanai trauku mazgājamajā mašīnā.
Kopā ar blenderi piegādājas arī lietošanas instrukcijas, kā arī bļods, tāpēc jūs varēsiet tūlīt sākt gatavot dzērienus un ēdienus. Bosch MMBV622M blenderis ir lieliski piemērots jebkurai virtuvei, un jūs novērtēsiet tā ražošanas kvalitāti.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Tips | Galdvirsmas blenderis |
| Noņemams trauks | |
| Produkta krāsa | Melns, Nerūsējošs tērauds |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| . Trauku pierādījums piederumi | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1000 W |
| Jaudas avots | AC |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Darbības rādītāji | |
| Trauka tilpums | 1,5 L |
| Kontroles tips | Pogas, Rotējošs |
| Ledus smalcināšana | |
| Impulsa funkcija | |
| Turbo | |
| Kapājamā naža trauka tilpums | 1,5 L |
| Iebūvēta displeja | |
| Mainīgais ātrums | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 191 mm |
| Dziļums | 195 mm |
| Augstums | 438 mm |
| Svars | 5,54 kg |
| Materiāls | |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Asmeņu materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Iepakojuma saturs | |
| Bļoda komplektā | |
| Manuāls | |