Ražotājs: Bosch
Modelis: MMBV625M
EAN: 4242005105731
Bosch MMBV625M. Trauka tilpums: 1,5 L, Rotācijas ātrums (max): 37000 RPM, Kontroles tips: Pogas, Rotējošs. Tips: Galdvirsmas blenderis, Produkta krāsa: Alumīnijs, Melns, Sertifikācija: CE. Blendera trauka materiāls: Plastmasa, Apvalka materiāls: Alumīnijs. Jauda: 1000 W, Jaudas avots: AC, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V. Platums: 191 mm, Dziļums: 195 mm, Augstums: 438 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
Bosch Vakuumski mešalnik MMBV625M | €487.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Galdvirsmas blenderis |
| Noņemams trauks | |
| Produkta krāsa | Alumīnijs, Melns |
| Naža sadaļu skaits | 6 |
| Noņemams nazis | |
| Noņemams vāks | |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| Sertifikācija | CE |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1000 W |
| Jaudas avots | AC |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Kontakdakšas veids | K tips |
| Darbības rādītāji | |
| Trauka tilpums | 1,5 L |
| Rotācijas ātrums (max) | 37000 RPM |
| Kontroles tips | Pogas, Rotējošs |
| Impulsa funkcija | |
| Ledus smalcināšana | |
| Ieprogrammēto iestatījumu skaits | 6 |
| Mainīgais ātrums | |
| Materiāls | |
| Blendera trauka materiāls | Plastmasa |
| Apvalka materiāls | Alumīnijs |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums kārtā | 7 pcs |
| Daudzums uz paletes | 21 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 191 mm |
| Dziļums | 195 mm |
| Augstums | 438 mm |
| Svars | 6,09 kg |
| Tehniskās detaļas | |
| Nesatur | Bisfenols A (BPA) |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 236 mm |
| Iepakojuma dziļums | 520 mm |
| Iepakojuma augstums | 450 mm |
| Iepakojuma svars | 8,1 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Iepakojuma saturs | |
| Iepakojuma saturs | Drinking bottle |