Ražotājs: Bosch
Modelis: MSM 66050
EAN: 4242002732152
Bosch MSM66050. Tips: Iegremdējams blenderis, Produkta krāsa: Balts, Auklas garums: 1,4 m. Blendera trauka materiāls: Plastmasa, Apvalka materiāls: Plastmasa. Jauda: 600 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50 - 60 Hz. Platums: 55 mm, Dziļums: 62 mm, Augstums: 393 mm. Iepakojuma platums: 130 mm, Iepakojuma dziļums: 220 mm, Iepakojuma augstums: 405 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Iegremdējams blenderis |
| Produkta krāsa | Balts |
| Auklas garums | 1,4 m |
| Viegli tīrāms | |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| Sertifikācija | CE, ROSTEST, SIQ |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 600 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Materiāls | |
| Blendera trauka materiāls | Plastmasa |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Darbības rādītāji | |
| Ātrumu skaits | 12 |
| Impulsa funkcija | |
| Turbo | |
| Iebūvēta displeja | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 55 mm |
| Dziļums | 62 mm |
| Augstums | 393 mm |
| Svars | 1,21 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Putojamais | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 130 mm |
| Iepakojuma dziļums | 220 mm |
| Iepakojuma augstums | 405 mm |
| Iepakojuma svars | 1,5 kg |