Ražotājs: Bosch
Modelis: MSM4W421
EAN: 4242005398485
Bosch Serie 4 MSM4W421. Ātruma kontroles veids: Bezpakāpju, Kontroles tips: Pogas, Svira. Tips: Iegremdējams blenderis, Produkta krāsa: Melns, Balts, Auklas garums: 1,4 m. Apvalka materiāls: Plastmasa, Roktura materiāls: Plastmasa, Asmeņu materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 800 W, Jaudas avots: AC. Platums: 57 mm, Dziļums: 78 mm, Augstums: 385 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
BOSCH Palični mešalnik, ErgoMaster, 800 W, Bela, MSM4W421 | €65.91 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Iegremdējams blenderis |
| Noņemams trauks | Jā |
| Produkta krāsa | Melns, Balts |
| Auklas garums | 1,4 m |
| Ergonomisks rokturis | Jā |
| Viegli tīrāms | Jā |
| . Trauku pierādījums piederumi | Jā |
| Ūdensizturīgas daļas | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 800 W |
| Jaudas avots | AC |
| Darbības rādītāji | |
| Ātruma kontroles veids | Bezpakāpju |
| Kontroles tips | Pogas, Svira |
| Impulsa funkcija | Nē |
| Krūze | Jā |
| Iebūvēta displeja | Nē |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 57 mm |
| Dziļums | 78 mm |
| Augstums | 385 mm |
| Svars | 1,3 kg |
| Materiāls | |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Roktura materiāls | Plastmasa |
| Asmeņu materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Iepakojuma saturs | |
| Nerūsējošā tērauda asmeņi iekļauti | Jā |
| Asmeņu skaits | 4 |
| Mērkrūze | Jā |
| Putojamais | Jā |
| Manuāls | Jā |
| Tehniskās detaļas | |
| Nesatur | Bisfenols A (BPA) |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Kaste |