Ražotājs: Bosch
Modelis: MMB66G7M
EAN: 4242005064809
Bosch SilentMixx Pro MMB66G7M. Trauka tilpums: 2,3 L, Kontroles tips: Rotējošs. Tips: Galdvirsmas blenderis, Produkta krāsa: Melns, Pelēks, Auklas garums: 1,9 m. Apvalka materiāls: Plastmasa, Nerūsējošs tērauds, Asmeņu materiāls: Nerūsējošs tērauds, Krūkas materiāls: Stikls. Jauda: 900 W, Jaudas avots: AC, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V. Platums: 196 mm, Dziļums: 237 mm, Augstums: 437 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Tips | Galdvirsmas blenderis |
| Noņemams trauks | |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| Auklas garums | 1,9 m |
| Noņemama asmeņa vienība | |
| Noņemams nazis | |
| Noņemams vāks | |
| Neslīdoša pamatne | |
| Viegli tīrāms | |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| . Trauku pierādījums piederumi | |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 900 W |
| Jaudas avots | AC |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Kontakdakšas veids | Type F (CEE 7/4) |
| Darbības rādītāji | |
| Trauka tilpums | 2,3 L |
| Kontroles tips | Rotējošs |
| Ledus smalcināšana | |
| Loģistiskie dati | |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes garums | 2,05 m |
| Paletes augstums | 120 cm |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 196 mm |
| Dziļums | 237 mm |
| Augstums | 437 mm |
| Svars | 5,66 kg |
| Materiāls | |
| Apvalka materiāls | Plastmasa, Nerūsējošs tērauds |
| Asmeņu materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Krūkas materiāls | Stikls |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 385 mm |
| Iepakojuma dziļums | 460 mm |
| Iepakojuma augstums | 220 mm |
| Iepakojuma svars | 6,3 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |