Ražotājs: Braun
Modelis: MQ 120 PESTO
EAN: 8021098774019
Braun MQ 120 PESTO. Trauka tilpums: 350 L, Rotācijas ātrums (max): 12500 RPM, Barības tvertnes tilpums: 600 L. Tips: Iegremdējams blenderis, Produkta krāsa: Balts. Jauda: 450 W, Jaudas avots: AC. Platums: 72 mm, Dziļums: 72 mm, Augstums: 375 mm. Iepakojuma platums: 189 mm, Iepakojuma dziļums: 248 mm, Iepakojuma augstums: 199 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Iegremdējams blenderis |
| Noņemams trauks | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 450 W |
| Jaudas avots | AC |
| Darbības rādītāji | |
| Trauka tilpums | 350 L |
| Rotācijas ātrums (max) | 12500 RPM |
| Turbo | |
| Krūze | |
| Mainīgais ātrums | |
| Barības tvertnes tilpums | 600 L |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 72 mm |
| Dziļums | 72 mm |
| Augstums | 375 mm |
| Svars | 602 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 189 mm |
| Iepakojuma dziļums | 248 mm |
| Iepakojuma augstums | 199 mm |
| Iepakojuma svars | 1,18 kg |