Ražotājs: Braun
Modelis: 0X22111422
EAN: 8021098001320
Braun MultiQuick 7 MQ7005B WH. Ātruma kontroles veids: Bezpakāpju, Kontroles tips: Pogas. Tips: Gatavošanas blenderis, Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds, Balts, Auklas garums: 1,2 m. Kauss: 0,6 L. Asmeņu materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 1000 W, Jaudas avots: AC
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Tips | Gatavošanas blenderis |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds, Balts |
| Auklas garums | 1,2 m |
| Mīksts rokturis | |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1000 W |
| Jaudas avots | AC |
| Darbības rādītāji | |
| Ātruma kontroles veids | Bezpakāpju |
| Kontroles tips | Pogas |
| Ledus smalcināšana | |
| Impulsa funkcija | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 55 mm |
| Dziļums | 55 mm |
| Augstums | 410 mm |
| Svars | 818 g |
| Materiāls | |
| Asmeņu materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Iepakojuma saturs | |
| Nerūsējošā tērauda asmeņi iekļauti | |
| Kuļstieņi | |
| Īpašības | |
| Kauss iekļauts | |
| Kauss | 0,6 L |
| Tehniskās detaļas | |
| Nesatur | Bisfenols A (BPA) |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 259 mm |
| Iepakojuma dziļums | 101 mm |
| Iepakojuma augstums | 279 mm |
| Iepakojuma svars | 1,33 kg |