Ražotājs: Braun
Modelis: 0X22111340
EAN: 8021098774897
Braun MultiQuick 9 MultiQuick 5 Vario MQ 5220 WH. Trauka tilpums: 0,6 L, Ātruma kontroles veids: Solis, Kontroles tips: Pogas. Tips: Iegremdējams blenderis, Produkta krāsa: Pelēks, Nerūsējošs tērauds, Balts, Auklas garums: 1,2 m. Blendera trauka materiāls: Plastmasa, Kāta materiāls: Nerūsējošs tērauds, Asmeņu materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 1000 W, Jaudas avots: AC. Iepakojuma tips: Kaste
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Iegremdējams blenderis |
| Noņemams trauks | |
| Produkta krāsa | Pelēks, Nerūsējošs tērauds, Balts |
| Auklas garums | 1,2 m |
| Noņemama vārpsta | |
| Mīksts rokturis | |
| Ergonomisks dizains | |
| Ergonomisks rokturis | |
| Viegli izjaukt | |
| Viegli tīrāms | |
| . Trauku pierādījums piederumi | |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| Integrēts on/off slēdzis | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1000 W |
| Jaudas avots | AC |
| Darbības rādītāji | |
| Trauka tilpums | 0,6 L |
| Ātrumu skaits | 21 |
| Ātruma kontroles veids | Solis |
| Kontroles tips | Pogas |
| Turbo | |
| Mini kāpājamais nazis | |
| Mainīgais ātrums | |
| Mini griezēja jauda | 350 ml |
| Materiāls | |
| Blendera trauka materiāls | Plastmasa |
| Kāta materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Asmeņu materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Iepakojuma saturs | |
| Nerūsējošā tērauda asmeņi iekļauti | |
| Mērkrūze | |
| Manuāls | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Kaste |