Ražotājs: Gastroback
Modelis: 40110
EAN: 4016432401106
Gastroback Classic Bar. Trauka tilpums: 1 L, Ātruma kontroles veids: Solis, Kontroles tips: Svira. Tips: Galdvirsmas blenderis, Produkta krāsa: Sudrabs, Caurspīdīgs, Auklas garums: 1 m. Blendera trauka materiāls: Stikls, Apvalka materiāls: Metāls. Jauda: 300 W, Jaudas avots: AC, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 V. Platums: 188 mm, Dziļums: 183 mm, Augstums: 386 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
intop.lt |
Gastroback 40110 Classic Bar Blender Waring | €512.18 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Galdvirsmas blenderis |
| Noņemams trauks | |
| Produkta krāsa | Sudrabs, Caurspīdīgs |
| Auklas garums | 1 m |
| Noņemams vāks | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 300 W |
| Jaudas avots | AC |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Darbības rādītāji | |
| Trauka tilpums | 1 L |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Ātruma kontroles veids | Solis |
| Kontroles tips | Svira |
| Ledus smalcināšana | |
| Impulsa funkcija | |
| Materiāls | |
| Blendera trauka materiāls | Stikls |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 188 mm |
| Dziļums | 183 mm |
| Augstums | 386 mm |
| Svars | 4,3 kg |