Ražotājs: Gastroback
Modelis: 40976
EAN: 4016432409768
Gastroback Design Advanced Pro E. Trauka tilpums: 0,8 L, Kontroles tips: Pogas, Kapājamā naža trauka tilpums: 0,5 L. Tips: Iegremdējams blenderis, Produkta krāsa: Melns, Sudrabs, Auklas garums: 1,3 m. Apvalka materiāls: Nerūsējošs tērauds, Krūkas materiāls: Plastmasa. Jauda: 800 W, Jaudas avots: AC, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V. Platums: 50 mm, Dziļums: 50 mm, Augstums: 215 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Iegremdējams blenderis |
| Noņemams trauks | |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Auklas garums | 1,3 m |
| Naža sadaļu skaits | 4 |
| Viegli tīrāms | |
| LED indikatori | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 800 W |
| Jaudas avots | AC |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Darbības rādītāji | |
| Trauka tilpums | 0,8 L |
| Ātrumu skaits | 5 |
| Kontroles tips | Pogas |
| Ledus smalcināšana | |
| Impulsa funkcija | |
| Kapājamais nazis | |
| Kapājamā naža trauka tilpums | 0,5 L |
| Mainīgais ātrums | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 50 mm |
| Dziļums | 50 mm |
| Augstums | 215 mm |
| Svars | 775 g |
| Materiāls | |
| Apvalka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Krūkas materiāls | Plastmasa |
| Iepakojuma saturs | |
| Nerūsējošā tērauda asmeņi iekļauti | |
| Asmeņu skaits | 3 |
| Putojamais | |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE |