Ražotājs: Krups
Modelis: HZ656815
EAN: 3016661155789
Krups Perfect Mix HZ656815. Trauka tilpums: 0,8 L, Ātruma kontroles veids: Solis, Kontroles tips: Pogas. Tips: Iegremdējams blenderis, Produkta krāsa: Melns, Nerūsējošs tērauds, Vadības paneļa krāsa: Melns. Asmeņu materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 1000 W, Jaudas avots: AC. Platums: 70 mm, Dziļums: 400 mm, Augstums: 70 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
hiq24.de |
Krups Krup Stabmixer HZ 6568 sr/gy | Perfect | €57.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Iegremdējams blenderis |
| Noņemams trauks | Jā |
| Produkta krāsa | Melns, Nerūsējošs tērauds |
| Noņemama vārpsta | Jā |
| Viegli tīrāms | Jā |
| . Trauku pierādījums piederumi | Jā |
| Vadības paneļa krāsa | Melns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1000 W |
| Jaudas avots | AC |
| Darbības rādītāji | |
| Trauka tilpums | 0,8 L |
| Ātrumu skaits | 20 |
| Ātruma kontroles veids | Solis |
| Kontroles tips | Pogas |
| Ledus smalcināšana | Nē |
| Impulsa funkcija | Jā |
| Turbo | Jā |
| Kapājamais nazis | Jā |
| Kapājamā naža trauka tilpums | 0,5 L |
| Tehnoloģija | Powelix |
| Loģistiskie dati | |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 2592 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 5256 pcs |
| Kārtas uz paletes | 2 pcs |
| Daudzums kārtā | 36 pcs |
| Daudzums uz paletes | 72 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70 mm |
| Dziļums | 400 mm |
| Augstums | 70 mm |
| Svars | 1,32 kg |
| Materiāls | |
| Asmeņu materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Iepakojuma saturs | |
| Nerūsējošā tērauda asmeņi iekļauti | Jā |
| Putojamais | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 144 mm |
| Iepakojuma dziļums | 254 mm |
| Iepakojuma augstums | 258 mm |
| Iepakojuma svars | 1,84 kg |