Ražotājs: Moulinex
Modelis: DD45A110
EAN: 3016661154294
Moulinex DD45A110. Trauka tilpums: 0,8 L, Ātruma kontroles veids: Solis, Kontroles tips: Pogas. Tips: Iegremdējams blenderis, Produkta krāsa: Balts, Izcelsmes valsts: Ķīna. Blendera trauka materiāls: Stikls, Kāta materiāls: Plastmasa. Jauda: 450 W, Jaudas avots: AC. Platums: 70 mm, Augstums: 100 mm, Svars: 727 g
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Moulinex DD45A110 blenderis 0,8 L Iegremdējams blenderis 450 W Balts | €29.50 |
|
intop.lt |
Moulinex DD45A1 Easy chef Mikseris | €30.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Iegremdējams blenderis |
| Produkta krāsa | Balts |
| Noņemama vārpsta | |
| Mīksts rokturis | Nē |
| Ergonomisks rokturis | |
| Neslīdoša pamatne | |
| Viegli tīrāms | |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 450 W |
| Jaudas avots | AC |
| Darbības rādītāji | |
| Trauka tilpums | 0,8 L |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Ātruma kontroles veids | Solis |
| Kontroles tips | Pogas |
| Impulsa funkcija | |
| Turbo | |
| Mini kāpājamais nazis | |
| Kapājamais nazis | |
| Materiāls | |
| Blendera trauka materiāls | Stikls |
| Kāta materiāls | Plastmasa |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 70 mm |
| Augstums | 100 mm |
| Svars | 727 g |
| Iepakojuma saturs | |
| Mērkrūze | |
| Putojamais | |
| Bļoda komplektā | |
| Biezeņa piederumi | |
| Recepšu grāmata | |
| Iepakojuma saturs | No |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 108 mm |
| Iepakojuma dziļums | 153 mm |
| Iepakojuma augstums | 272 mm |
| Iepakojuma svars | 1,01 kg |