Ražotājs: Moulinex
Modelis: LM430110
EAN: 3016661152566
Moulinex LM430. Trauka tilpums: 1,75 L, Kontroles tips: Rotējošs. Tips: Galdvirsmas blenderis, Produkta krāsa: Balts, Izcelsmes valsts: Ķīna. Blendera trauka materiāls: Stikls. Jauda: 800 W, Jaudas avots: AC. Platums: 175 mm, Dziļums: 207 mm, Augstums: 402 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Galdvirsmas blenderis |
| Noņemams trauks | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Auklas uzglabāšana | |
| Noņemama asmeņa vienība | |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 800 W |
| Jaudas avots | AC |
| Darbības rādītāji | |
| Trauka tilpums | 1,75 L |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Kontroles tips | Rotējošs |
| Ledus smalcināšana | |
| Krūze | |
| Materiāls | |
| Blendera trauka materiāls | Stikls |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 175 mm |
| Dziļums | 207 mm |
| Augstums | 402 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Asmeņu skaits | 4 |
| Manuāls | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 214 mm |
| Iepakojuma dziļums | 368 mm |
| Iepakojuma augstums | 305 mm |
| Iepakojuma svars | 4,37 kg |
| Iepakojuma tips | Kaste |