Ražotājs: Philips
Modelis: HR2600/80
EAN: 8710103900931
Philips Daily Collection HR2600/80. Trauka tilpums: 0,7 L, Rotācijas ātrums (min): 21080 RPM, Rotācijas ātrums (max): 28520 RPM. Tips: Galdvirsmas blenderis, Produkta krāsa: Pelēks, Auklas garums: 0,85 m. Blendera trauka materiāls: Plastmasa, Apvalka materiāls: Plastmasa, Asmeņu materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 350 W, Jaudas avots: AC, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V. Platums: 108 mm, Dziļums: 108 mm, Augstums: 362 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Galdvirsmas blenderis |
| Noņemams trauks | |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Auklas uzglabāšana | |
| Auklas garums | 0,85 m |
| Neslīdoša pamatne | |
| Viegli tīrāms | |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 350 W |
| Jaudas avots | AC |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Enerģija patēriņš | 350 W |
| Darbības rādītāji | |
| Trauka tilpums | 0,7 L |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Rotācijas ātrums (min) | 21080 RPM |
| Rotācijas ātrums (max) | 28520 RPM |
| Ātruma kontroles veids | Bezpakāpju |
| Kontroles tips | Pogas |
| Ledus smalcināšana | |
| Impulsa funkcija | |
| Kapacitāte | 0,7 L |
| Iebūvēta displeja | |
| Ekrāna veids | LED |
| Mainīgais ātrums | |
| Materiāls | |
| Blendera trauka materiāls | Plastmasa |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Asmeņu materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 108 mm |
| Dziļums | 108 mm |
| Augstums | 362 mm |
| Svars | 1,02 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |
| Īpašības | |
| Dimensijas (GxPxA) | 108 x 108 x 362 mm |
| Tehniskās detaļas | |
| Blendera apgriezieni (maks.) | 21,080 RPM |