Ražotājs: Tefal
Modelis: BL91HD31
EAN: 3016661158940
Tefal BL91HD. Tips: Mikseris ar statīvu, Produkta krāsa: Melns, Nerūsējošs tērauds. Jauda: 1600 W. Iepakojuma platums: 282 mm, Iepakojuma dziļums: 569 mm, Iepakojuma augstums: 298 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Blenderi goblet Tefal Tefal BL91HD31 Infiny Mix+ Blender, Stainless Steel/Black TEFAL - OReol.eu | €215.00 |
|
www.tet.lv |
Tefal InfinyMix+ BL91HD31 | €225.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Tips | Mikseris ar statīvu |
| Produkta krāsa | Melns, Nerūsējošs tērauds |
| Mainīgais ātrums | Jā |
| Turbo | Jā |
| Ātrumu skaits | 10 |
| Ūdensizturīgas daļas | Nē |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 1600 W |
| Iepakojuma saturs | |
| Uzgaļi mīklas jaukšanai | Nē |
| Kuļstieņi | Jā |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 282 mm |
| Iepakojuma dziļums | 569 mm |
| Iepakojuma augstums | 298 mm |