Ražotājs: Tefal
Modelis: BL4201
EAN: 3016661152184
Tefal BlendForce II BL4201. Trauka tilpums: 1,25 L, Trauka maksimālā ietilpība: 2 L. Tips: Galdvirsmas blenderis, Produkta krāsa: Balts. Blendera trauka materiāls: Plastmasa. Jauda: 600 W, Jaudas avots: AC. Platums: 180 mm, Dziļums: 185 mm, Augstums: 370 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
azerty.nl |
Tefal BlendForce II - Blender | €63.94 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Galdvirsmas blenderis |
| Produkta krāsa | Balts |
| Auklas uzglabāšana | |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 600 W |
| Jaudas avots | AC |
| Darbības rādītāji | |
| Trauka tilpums | 1,25 L |
| Ātrumu skaits | 2 |
| Ledus smalcināšana | |
| Trauka maksimālā ietilpība | 2 L |
| Materiāls | |
| Blendera trauka materiāls | Plastmasa |
| Loģistiskie dati | |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 1200 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 2460 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas, HC) | 2952 pcs |
| Paletes platums | 80 cm |
| Paletes garums | 120 cm |
| Paletes augstums | 99,4 cm |
| Paletes svars | 103,1 kg |
| Kārtas uz paletes | 2 pcs |
| Daudzums kārtā | 15 pcs |
| Daudzums uz paletes | 30 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 180 mm |
| Dziļums | 185 mm |
| Augstums | 370 mm |
| Svars | 1,86 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Asmeņu skaits | 4 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 226 mm |
| Iepakojuma dziļums | 226 mm |
| Iepakojuma augstums | 405 mm |
| Iepakojuma svars | 2,74 kg |