Ražotājs: Tristar
Modelis: BL-4435
EAN: 4899888100478
Tristar BL-4435. Trauka tilpums: 0,5 L, Rotācijas ātrums (max): 22000 RPM, Kontroles tips: Pogas. Tips: Galdvirsmas blenderis, Produkta krāsa: Zaļš, Balts, Auklas garums: 1,15 m. Apvalka materiāls: Plastmasa, Asmeņu materiāls: Nerūsējošs tērauds, Krūkas materiāls: Tritāns. Jauda: 250 W, Jaudas avots: AC, Maiņstrāvas ievades spriegums: 230 V. Platums: 132 mm, Dziļums: 132 mm, Augstums: 374 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
direkt.jacob.de |
Tristar BL-4435 - Standmixer - 0.5 Liter - 250 W | €55.19 |
|
direkt.jacob.de |
Tristar BL-4435 - Standmixer - 0.5 Liter - 250 W | €61.11 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Galdvirsmas blenderis |
| Noņemams trauks | |
| Produkta krāsa | Zaļš, Balts |
| Auklas garums | 1,15 m |
| Noņemams nazis | |
| Neslīdoša pamatne | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 250 W |
| Jaudas avots | AC |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 230 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Kontakdakšas veids | C tips |
| Darbības rādītāji | |
| Trauka tilpums | 0,5 L |
| Ātrumu skaits | 1 |
| Rotācijas ātrums (max) | 22000 RPM |
| Kontroles tips | Pogas |
| Ledus smalcināšana | |
| Impulsa funkcija | |
| Loģistiskie dati | |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (20 pēdas) | 3800 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas) | 7920 pcs |
| Apjoms uz jaukta izmantojama tvertni (40 pēdas, HC) | 9000 pcs |
| Kastes uz paletes | 24 pcs |
| Kārtas uz paletes | 4 pcs |
| Daudzums kārtā | 48 pcs |
| Daudzums uz paletes | 192 pcs |
| Kastu skaits kārtā | 6 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 280 mm |
| Kastes garums (Master) | 540 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 405 mm |
| Kastes svars (Master) | 9,41 kg |
| Daudzums Master kastē | 8 pcs |
| Galvenās kārbas GTIN (EAN/UPC) | 8713016844354 |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 132 mm |
| Dziļums | 132 mm |
| Augstums | 374 mm |
| Svars | 939 g |
| Materiāls | |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| Asmeņu materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Krūkas materiāls | Tritāns |
| Tehniskās detaļas | |
| Nesatur | Bisfenols A (BPA) |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 130 mm |
| Iepakojuma dziļums | 130 mm |
| Iepakojuma augstums | 375 mm |
| Iepakojuma svars | 1,11 kg |