Ražotājs: WMF
Modelis: 04.1658.0011
EAN: 4211129130967
WMF 04.1658.0011. Trauka tilpums: 0,4 L, Kontroles tips: Pogas. Tips: Galdvirsmas blenderis, Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds, Auklas garums: 1 m. Asmeņu materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 65 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 220 - 240 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50/60 Hz. Platums: 113 mm, Dziļums: 105 mm, Augstums: 170 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Galdvirsmas blenderis |
| Noņemams trauks | |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Auklas garums | 1 m |
| Noņemams nazis | |
| Noņemama asmeņa vienība | |
| Noņemams vāks | |
| Ūdensizturīgas daļas | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 65 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Darbības rādītāji | |
| Trauka tilpums | 0,4 L |
| Kontroles tips | Pogas |
| Aizslēgšana | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 113 mm |
| Dziļums | 105 mm |
| Augstums | 170 mm |
| Materiāls | |
| Asmeņu materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 159 mm |
| Iepakojuma dziļums | 159 mm |
| Iepakojuma augstums | 215 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | |