Ražotājs: WMF
Modelis: 04.1670.0011
EAN: 4211129146463
WMF KITCHENminis Mix on the Go. Trauka tilpums: 0,3 L, Rotācijas ātrums (max): 20000 RPM. Tips: Mikseris ar statīvu, Produkta krāsa: Melns, Nerūsējošs tērauds, Caurspīdīgs, Pakaramā veids: Cilpa pakarināšanai. Blendera trauka materiāls: Plastmasa, Apvalka materiāls: Nerūsējošs tērauds. Jauda: 50 W, Jaudas avots: Baterija, Baterijas spriegums: 7,5 V. Platums: 90 mm, Dziļums: 82 mm, Augstums: 185 mm
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Mikseris ar statīvu |
| Noņemams trauks | |
| Produkta krāsa | Melns, Nerūsējošs tērauds, Caurspīdīgs |
| Pakarams | |
| Pakaramā veids | Cilpa pakarināšanai |
| Viegli izjaukt | |
| Viegli tīrāms | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Jauda | 50 W |
| Jaudas avots | Baterija |
| Baterijas spriegums | 7,5 V |
| Darbības rādītāji | |
| Trauka tilpums | 0,3 L |
| Ātrumu skaits | 1 |
| Rotācijas ātrums (max) | 20000 RPM |
| Impulsa funkcija | |
| Materiāls | |
| Blendera trauka materiāls | Plastmasa |
| Apvalka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 90 mm |
| Dziļums | 82 mm |
| Augstums | 185 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 110 mm |
| Iepakojuma dziļums | 134 mm |
| Iepakojuma augstums | 252 mm |
| Iepakojuma svars | 510 g |