| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
nopirkt.lv |
Yealink CP900 with BT50 UC 1204611 | €166.84 |
|
eltek.lv |
głośno Yealink Yealink CP900 (1204605) | €183.51 |
|
www.sotel.de |
Yealink CP900 + BT50 Nero, Grigio 4.0 | €198.73 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Tehniskās detaļas | |
| Produkta krāsa | Melns, Pelēks |
| Bluetooth | |
| Bluetooth versija | 4.0 |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Skaļruņa frekvences diapazons | 115 - 16000 Hz |
| Piemērots iekštelpām | |
| Atbalss noņemšana | |
| Bluetooth diapazons | 30 m |
| Ceļojumu apvalks, futrālis, kaste | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Skaļuma kontrole | Ar pieskārienu |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| Runāšanas laiks | 12 h |
| Mikrofona frekvence | 115 - 7000 Hz |
| Baterijas performance | 2450 mAh |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Uzlādes laiks | 3 h |
| USB uzlāde | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 132,5 mm |
| Dziļums | 132,5 mm |
| Augstums | 35,5 mm |
| Svars | 320 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 176 mm |
| Iepakojuma dziļums | 155 mm |
| Iepakojuma augstums | 53 mm |