Ražotājs: AG Neovo
Modelis: PN4DC011E0000
EAN: 0813086002932
AG Neovo PN-46D. Produkta dizains: Plakans digitālā displeja panelis. Displeja diagonāle: 116,8 cm (46"), Ekrāna tehnoloģija: VA, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, Ekrāna spilgtums: 500 cd/m², HD veids: Full HD. Ekspluatācijas ilgums (stundas/dienas): 24/7. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| HDMI versija | 1.3b |
| DVI pieslēgvieta | |
| DVI-I pieslēgvietu skaits | 1 |
| DVI-D pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) ievades pieslēgvieta | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| DisplayPorts ieeja | 1 |
| USB pieslēgvieta | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Wi-Fi | |
| Audio (L, K) ievade | 1 |
| Audioizejas (L, K) | 1 |
| PC Audio in | |
| RS-232 interfeiss | |
| Attālināta (IR) ievade | 1 |
| Attālināta (IR) izvade | 1 |
| OPS moduļa slots | |
| Dizains | |
| Produkta dizains | Plakans digitālā displeja panelis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izvietošana atbalstīta | Iekštelpas |
| Orientācija | Horizontāls |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 200 x 200,400 x 200 mm |
| Pretapžilbināšanas ekrāns | |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 116,8 cm |
| Ekrāna tehnoloģija | VA |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Ekrāna spilgtums | 500 cd/m² |
| HD veids | Full HD |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 3500:1 |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,78 miljoni krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,53 x 0,53 mm |
| Dūmakas līmenis | 25 % |
| Virsmas cietība | 2H |
| Horizontālās izvēršanas amplitūda | 31 - 92 kHz |
| Vertikālais izvērses diapazons | 48 - 85 Hz |
| Krāsu gamma | 72 % |
| Darbības rādītāji | |
| Mērķis, rezultāts | Universāls |
| Integrēts TV tūneris | |
| Ekspluatācijas ilgums (stundas/dienas) | 24/7 |
| Papildus informācija | |
| S-Video ieeja | |
| RS-232 ieejas porti | 1 |
| BNC ieejas porti | 1 |
| RS-232 izvades porti | 1 |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 20 W |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 135 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,5 W |
| Energoefektivitātes klase (SDR) | A |
| Energoefektivitātes klase (SDR) 1000 stundās | 116 kWh |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Energoefektivitātes skala | A+ līdz F |
| Datorsistēma | |
| Datorsistēma | |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 1024 mm |
| Dziļums | 125,7 mm |
| Augstums | 578,6 mm |
| Svars | 23 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Tālvadības pults | |
| Baterijas pievienotas | |
| Pievienoti kabeļi | AC, VGA |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 80 % |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 90 % |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS, ENERGY STAR |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 1290 mm |
| Iepakojuma dziļums | 363 mm |
| Iepakojuma augstums | 865 mm |
| Iepakojuma svars | 32,4 kg |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | CB, CE, FCC, BSMI, WEEE, REACH, GOST-R |