Ražotājs: AG Neovo
Modelis: TBX2101100100
EAN: 4710739596724
AG Neovo TBX-2201. Produkta dizains: Plakans digitālā displeja panelis. Displeja diagonāle: 54,6 cm (21.5"), Ekrāna tehnoloģija: LCD, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, Ekrāna spilgtums: 250 cd/m², HD veids: Full HD. Ekspluatācijas ilgums (stundas/dienas): 24/7. Produkta krāsa: Pelēks
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
AG Neovo TBX-2201 Plakans digitālā displeja panelis 54,6 cm (21.5") LCD 250 cd/m² Full HD Pelēks 24/7 | €1608.64 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| HDMI versija | 1.4 |
| HDMI ievades pieslēgvietu daudzums | 1 |
| HDMI izvades pieslēgvietu daudzums | 1 |
| DVI pieslēgvieta | |
| USB pieslēgvieta | |
| USB pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB versija | 2.0 |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| RS-232 interfeiss | |
| Dizains | |
| Produkta dizains | Plakans digitālā displeja panelis |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Izvietošana atbalstīta | Iekštelpas |
| Orientācija | Horizontāls |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 75 x 75,100 x 100 mm |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 54,6 cm |
| Ekrāna tehnoloģija | LCD |
| LED fona apgaismojums | Jā |
| Paneļa veids | VA |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Ekrāna spilgtums | 250 cd/m² |
| HD veids | Full HD |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Atbildes laiks | 5 ms |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 20000000:1 |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,78 miljoni krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,248 x 0,248 mm |
| Virsmas cietība | 9H |
| Dūmakas līmenis | 25 % |
| Vertikālais izvērses diapazons | 50 - 85 Hz |
| Horizontālās izvēršanas amplitūda | 24 - 83 kHz |
| RGB krāsu telpa | NTSC |
| Krāsu gamma | 72 % |
| Darbības rādītāji | |
| Mērķis, rezultāts | Transportēšana |
| Ekspluatācijas ilgums (stundas/dienas) | 24/7 |
| International Protection (IP) code | IP22 |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 4 W |
| Datorsistēma | |
| Datorsistēma | |
| Iebūvētais procesors | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 19 W |
| Ieejas spriegums | 8 - 36 V |
| Jaudas patēriņš (standby) | 2,8 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 1,6 W |
| Svars&dimensijas | |
| Displeja platums | 507,6 mm |
| Ekrāna dziļums | 68,3 mm |
| Ekrāna augstums | 318,7 mm |
| Ekrāna svars | 6,8 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Papildus informācija | |
| RS-232 izvades porti | 1 |
| RS-232 ieejas porti | 1 |
| Kabeļu bloķēšanas slota veids | Kensington |
| Kabeļa saslēga slots | |
| Uzlabota kabeļu pārvaldība | |
| Apvalka materiāls | Metāls |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, REACH, RoHS, WEEE |
| Ilgtspējas atbilstība | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 613 mm |
| Iepakojuma dziļums | 213 mm |
| Iepakojuma augstums | 488 mm |
| Iepakojuma svars | 8,2 kg |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | CE, E-13, LVD, RoHS, WEEE, REACH |