Ražotājs: VTech
Modelis: 80-557904
EAN: 3417765579042
VTech 557904. Produkta veids: Transportlīdzekļa un trases komplekts, Ieteicamais vecums (minim.): 1,5 gads(i), Ieteicamais vecums (maks.): 5 gads(i). Baterijas tips: AAA, Atbalstāmo bateriju skaits: 2. Produkta krāsa: Daudzkrāsains
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Vtech Tut Tut Baby Speedster - CoComelon JJ's Playhouse Track Set, Play Building | €47.30 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta veids | Transportlīdzekļa un trases komplekts |
| Produkta krāsa | Daudzkrāsains |
| Ieteicamais vecums | Paredzēta bērniem |
| Ieteicamais vecums (minim.) | 1,5 gads(i) |
| Ieteicamais vecums (maks.) | 5 gads(i) |
| Ieteicamais dzimums | Zēniem/meitenēm |
| Piemērots iekštelpām | Jā |
| Skanošs | Jā |
| Melodiju skaits | 6 |
| Dziesmu skaits | 5 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas avota veids | Baterija |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 2 |
| Baterijas tips | AAA |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 330 mm |
| Dziļums | 590 mm |
| Augstums | 575 mm |
| Svars | 1,29 kg |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma tips | Kaste |