Ražotājs: BenQ
Modelis: 9H.F2VTC.DE2
Benq RP703. Produkta dizains: Plakans digitālā displeja panelis. Displeja diagonāle: 177,8 cm (70"), Ekrāna tehnoloģija: -, Analog, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, Ekrāna spilgtums: 300 cd/m², HD veids: Full HD, Skārienjūtīgais ekrāns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 1 |
| VGA (D-Sub) ievades pieslēgvieta | 3 |
| USB pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB versija | 2.0 |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Kompozītvideo ievade | 1 |
| Audio (L, K) ievade | 1 |
| PC Audio in | |
| RS-232 interfeiss | |
| Attālināta (IR) ievade | 1 |
| Dizains | |
| Produkta dizains | Plakans digitālā displeja panelis |
| Orientācija | Horizontāls |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 600 x 400 mm |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 177,8 cm |
| Ekrāna tehnoloģija | -, Analog |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Ekrāna spilgtums | 300 cd/m² |
| HD veids | Full HD |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Vienlaicīgas saskares punktu skaits | 20 |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Atbildes laiks | 8 ms |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 4000:1 |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 177,8 cm |
| Paneļa kalpošanas ilgums | 30000 h |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Krāsu gamma | 72 % |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 20 W |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 222 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100-240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 1665 mm |
| Dziļums | 98 mm |
| Augstums | 1015 mm |
| Svars | 55 kg |
| Darbības rādītāji | |
| Skaits OSD valodu | 21 |
| On Screen Display (OSD) | |
| On Screen Display (OSD) valodas | Angļu |
| Iepakojuma saturs | |
| Tālvadības pults | |
| Pievienoti kabeļi | AC, Audio (3.5mm), USB, VGA |
| Tehniskās detaļas | |
| Pilns HD | |
| Neto svars | 55 kg |
| Papildus informācija | |
| Austiņu izejas | 1 |
| USB 2.0 pieslēgvietu skaits | 1 |
| RJ-45 ievades porti | 1 |
| Paneļa spilgtums | 300 cd/m² |
| Kontrasta attiecība | 4000:1 |
| PC in (D-Sub) | |
| Austiņas iekļautas | Nē |
| Stikla aizsardzība | |
| VGA (D-Sub) izvades pieslēgvietas | 1 |
| Iekļauto produktu skaits | 1 pcs |
| RS-232 ieejas porti | 1 |
| Iebūvēts mikrofons | |
| Mac saderība | |
| Barošanas avota tips | AC |
| Spilgtums | 300 cd/m² |
| Displeja virsma | Plakans |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Dimensijas (WxDxH) | 1665 x 1015 x 98 mm |
| Krāsa | Jā |
| Datorsistēma | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10 Education, Windows 10 Education x64, Windows 10 Enterprise, Windows 10 Enterprise x64, Windows 10 Home, Windows 10 Home x64, Windows 10 Pro, Windows 10 Pro x64, Windows 7 Enterprise, Windows 7 Enterprise x64, Windows 7 Home Basic, Windows 7 Home Basic x64, Windows 7 Home Premium, Windows 7 Home Premium x64, Windows 7 Professional, Windows 7 Professional x64, Windows 7 Starter, Windows 7 Starter x64, Windows 7 Ultimate, Windows 7 Ultimate x64, Windows 8, Windows 8 Enterprise, Windows 8 Enterprise x64, Windows 8 Pro, Windows 8 Pro x64, Windows 8 x64, Windows Vista Business x64, Windows Vista Enterprise, Windows Vista Enterprise x64, Windows Vista Home Basic, Windows Vista Home Basic x64, Windows Vista Home Premium, Windows Vista Home Premium x64, Windows Vista Ultimate, Windows Vista Ultimate x64, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion, Mac OS X 10.9 Mavericks |
| Linux operētājsistēma atbalstīta | |