Ražotājs: BenQ
Modelis: 9H.F2VTC.DE3
EAN: 0840046034757
Benq RP703. Produkta dizains: Plakans digitālā displeja panelis. Displeja diagonāle: 177,8 cm (70"), Ekrāna tehnoloģija: LED, Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, Ekrāna spilgtums: 300 cd/m², HD veids: Full HD, Skārienjūtīgais ekrāns. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 3 |
| HDMI versija | 1.3 |
| HDMI ievades pieslēgvietu daudzums | 3 |
| DVI pieslēgvieta | |
| VGA (D-Sub) ievades pieslēgvieta | 3 |
| USB pieslēgvieta | |
| USB pieslēgvietu skaits | 4 |
| USB versija | 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Kompozītvideo ievade | 1 |
| Audio (L, K) ievade | 1 |
| Audioizejas (L, K) | 1 |
| RS-232 interfeiss | |
| Dizains | |
| Produkta dizains | Plakans digitālā displeja panelis |
| Produkta krāsa | Melns |
| VESA stiprinājums | |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 177,8 cm |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Ekrāna spilgtums | 300 cd/m² |
| HD veids | Full HD |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Vienlaicīgas saskares punktu skaits | 20 |
| Multi-touch | |
| Atbildes laiks | 8 ms |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 4000:1 |
| Paneļa kalpošanas ilgums | 30000 h |
| Krāsu gamma | 66 % |
| Papildus informācija | |
| S-Video ieeja | |
| Manuāls | |
| Ekrāns | LED |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Paneļa spilgtums | 300 cd/m² |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 10 W |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 1665 mm |
| Dziļums | 98 mm |
| Augstums | 1015 mm |
| Svars | 55 kg |
| Darbības rādītāji | |
| Skaits OSD valodu | 21 |
| On Screen Display (OSD) | |
| On Screen Display (OSD) valodas | Arābu, Vienkāršota ķīniešu valoda, Tradicionālā ķīniešu valoda, Čehu, Dāņu valoda, Vācu, Holandiešu, Angļu, Spāņu, Somu valoda, Franču, Grieķu, Itālijas, Japāņu, Norvēģu valoda, Poļu valoda, Portugāļu, Rumāņu, Krievu valoda, Zviedru valoda, Turku |
| Iepakojuma saturs | |
| Tālvadības pults | |
| Pievienoti kabeļi | AC, AV, USB, VGA |