Ražotājs: LG
Modelis: 75TR3DK-B
EAN: 0195174042656
LG 75TR3DK-B. Produkta dizains: Plakans digitālā displeja panelis. Displeja diagonāle: 190,5 cm (75"), Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi, HD veids: 4K Ultra HD, Skārienjūtīgais ekrāns. Wi-Fi. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 3 |
| DVI pieslēgvieta | |
| VGA (D-Sub) ievades pieslēgvieta | 1 |
| USB pieslēgvieta | |
| USB pieslēgvietu skaits | 1 |
| USB versija | 2.0 |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Wi-Fi | |
| RS-232C | |
| Dizains | |
| Produkta dizains | Plakans digitālā displeja panelis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izvietošana atbalstīta | Iekštelpas |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 800 x 400 mm |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 190,5 cm |
| Paneļa veids | IPS |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Projektora formātu attiecība | 16:9 |
| Atbildes laiks | 8 ms |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 1200:1 |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Atsvaidzes intensitāte | 60 Hz |
| Dūmakas līmenis | 25 % |
| Darbības rādītāji | |
| Mērķis, rezultāts | Izglītība |
| On Screen Display (OSD) valodas | Angļu |
| On Screen Display (OSD) | |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 30 W |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 225 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Datorsistēma | |
| Iebūvētais procesors | |
| Iekšējā atmiņa | 4 GB |
| Iekšējās glabātuves ietilpība | 32 GB |
| Svars&dimensijas | |
| Displeja platums | 1709 mm |
| Ekrāna dziļums | 1020 mm |
| Ekrāna augstums | 88 mm |
| Ekrāna svars | 47,3 kg |
| Platums (ar statīvu) | 1863 mm |
| Dziļums (ar statīvu) | 1140 mm |
| Augstums (ar statīvu) | 225 mm |
| Svars (ar statīvu) | 60,6 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 90 % |
| Tehniskās detaļas | |
| Iekšējā atmiņa | 32 MB |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR |