Ražotājs: LG
Modelis: 86UH5E-B
EAN: 0719192624603
LG 86UH5E-B. Produkta dizains: Plakans digitālā displeja panelis. Displeja diagonāle: 2,18 m (86"), Ekrāna tehnoloģija: LED, Ekrāna izšķirtspēja: 3840 x 2160 pikseļi, Ekrāna spilgtums: 500 cd/m², HD veids: 4K Ultra HD. Wi-Fi. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 3 |
| DVI pieslēgvieta | |
| VGA (D-Sub) ievades pieslēgvieta | 1 |
| USB pieslēgvieta | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Wi-Fi | |
| Dizains | |
| Produkta dizains | Plakans digitālā displeja panelis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izvietošana atbalstīta | Iekštelpas |
| Orientācija | Horizontāli/Vertikāli |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 600 x 400 mm |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 2,18 m |
| Ekrāna tehnoloģija | LED |
| Ekrāna izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Ekrāna spilgtums | 500 cd/m² |
| HD veids | 4K Ultra HD |
| Skārienjūtīgais ekrāns | |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 3840 x 2160 |
| Atbalstītie video režīmi | 2160p |
| Darbības rādītāji | |
| Mērķis, rezultāts | Korporatīvā licence |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 215 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100-240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 1926,2 mm |
| Dziļums | 60,6 mm |
| Augstums | 1097,2 mm |
| Svars | 49 kg |
| Iepakojuma saturs | |
| Tālvadības pults | |
| Tālvadības tips | Remote Controller |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 10 - 80 % |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | ENERGY STAR |
| Papildus informācija | |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Energoefektivitātes klase (vecā) | A |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85285210 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 2073 mm |
| Iepakojuma dziļums | 292 mm |
| Iepakojuma augstums | 1260 mm |
| Iepakojuma svars | 61,1 kg |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | Safety (IEC 60950-1/EN 60950-1/UL 60950-1) EMC (FCC Class "A"/CE/KC) |