Ražotājs: Philips
Modelis: 55BDL3002H/00
EAN: 0685417532483
Philips Signage Solutions 55BDL3002H/00. Displeja diagonāle: 139,7 cm (55"), Ekrāna izšķirtspēja: 1920 x 1080 pikseļi, Ekrāna spilgtums: 2500 cd/m², HD veids: Full HD. Produkta krāsa: Melns
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Savienojamība | |
| HDMI pieslēgvietu skaits | 2 |
| DVI pieslēgvieta | |
| VGA (D-Sub) ievades pieslēgvieta | 1 |
| DisplayPorts daudzums | 1 |
| USB pieslēgvieta | |
| Ethernet/LAN savienojums | |
| Ethernet LAN (RJ-45) pieslēgvietu skaits | 1 |
| Kompozītvideo ievade | 1 |
| Komponentes video (YPbPr/YCbCr) ieeja | 1 |
| Audio (L, K) ievade | 3.5 |
| Displejs | |
| Displeja diagonāle | 139,7 cm |
| Ekrāna izšķirtspēja | 1920 x 1080 pikseļi |
| Ekrāna spilgtums | 2500 cd/m² |
| HD veids | Full HD |
| Atbildes laiks | 6 ms |
| Kontrasta attiecība (tipiskā) | 5000:1 |
| Kontrasta attiecība (dinamiskā) | 500000:1 |
| Dinamiskā kontrasta koeficienta tirgdarbības nosaukums | Mega Contrast |
| Skata leņķis, horizontāli | 178 ° |
| Skata leņķis, vertikāli | 178 ° |
| Displeja krāsu skaits | 16,78 miljoni krāsu |
| Pikseļa iestatne | 0,63 x 0,63 mm |
| Displeja diagonāle (metriskajā sistēmā) | 139,7 cm |
| Atbalstītie video režīmi | 1080i |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 1920 x 1080 (HD 1080) |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| VESA stiprinājums | |
| VESA-wall mounting system saderīgs | 400 x 400 mm |
| Darbības rādītāji | |
| Mērķis, rezultāts | Universāls |
| On Screen Display (OSD) | |
| Vidējais laiks starp kļūmēm (MTBF) | 50000 h |
| Audio | |
| Iebūvēti skaļruņi | |
| Iebūvēto skaļruņu skaits | 2 |
| RMS nominālā jauda | 20 W |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Enerģija patēriņš | 368 W |
| Jaudas patēriņš (standby) | 0,5 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 100 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 1242,2 mm |
| Dziļums | 137,9 mm |
| Augstums | 713 mm |
| Svars | 35,8 kg |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Uzglabāšanas relatīvā mitruma amplitūda | 20 - 80 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3000 m |
| Iepakojuma saturs | |
| Tālvadības pults | |
| Garantijas karte | |
| Pievienoti kabeļi | AC |
| Papildus informācija | |
| Ekrāna formāta iestatīšana | 16:9 |
| Montāža | Landscape Portrait |
| Audio izeja | 3.5 mm jack 3.5mm jack |
| Ātrās startēšanas gids | |
| Manuāls | |
| Video izeja | DisplayPort DVI-I |
| Bezel (slīpās daļas) platums | 1,56 cm |
| Mērījumu attiecība | 16:9 |
| Skaņas samazināšana | |
| Piederumi, kas iekļauti | RS232 daisy-chain cable |
| Jaudas prasības | 100 ~ 240 VAC, 50 ~ 60 Hz 100 ~ 240 VAC, 50 ~ 60 Hz |
| Video ieeja | VGA (Analogue D-Sub) DisplayPort (1.2) DVI-D Component (BNC) Composite (BNC) HDMI (x 2) VGA (Analog D-Sub) DisplayPort (1.2) DVI-D Component (BNC) Composite (BNC) HDMI (x2) |
| Plug and Play | |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| USB video demonstrēšanas formāti | M2TS M4V MK3D MKV MP4 MPEG MPG MTS TS TTS VOB WMV |
| Koplekta dziļums (collās) | 13,8 cm |
| Kontrole ar tastatūru | Hidden Lockable |
| Attēla darbība | Advanced colour control Advanced color control |
| Papildus aksesuāri | AC Power Cord Batteries for remote control Quick start guide Remote Control Edge alignment plates RS232 cable |
| Dimensijas (W x D x H) | 1242,1 x 137,9 x 713,7 mm |
| Enerģijas taupīšanas funkcijas | Smart Power |
| Izvēles aksesuāri | IR Light Motion Sensor (CRD41) Tabletop stand IR Light Motion Sensor (CRD41) Table top stand |
| Komplekta platums (collās) | 124,2 cm |
| Ērtības uzlabojumi | Carrying handles |
| Komplekta augstums (collās) | 71,4 cm |
| Signāls cauri | RS232 IR Loop through RS232 IR Loopthrough |
| USB atskaņošanas audio formāti | AAC AIF AIFF ASF LPCM M3U M4A MP3 MP4 WAV WMA |
| Attēla pastiprināšana | 3/2 - 2/2 motion pull down 3D Combfilter 3D MA deinterlacing Dynamic contrast enhancement Motion compens. deinterlacing Progressive scan |
| Ekrāna izširtspēja frekvencē | 1920 x 1080 @ 60 Hz 1920 x 1080 @ 60Hz |
| USB atskaņošanas attēls | BMP GIF JPEG JPG |
| I/O pieslēgvietas | AC-out OPS USB |
| Apstiprināts regulējošās iestādēs | BSMI CB CE FCC, Class B UL/cUL |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | BSMI, CB, CE, FCC, Class B, UL/cUL |